Hp Photosmart C4280 Kağıt sorunu

bluemartini

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yazıcıya kağıt koyuyorum kağıt sıkıştı diyor, kağıdı çıkarıyor. Kağıdı çıkartıp tekrar yeniden koyuyorum kağıdı çıkartıyor yarısını yine sıkıştı diyor.

Hepsini yaptım HP' nin sitesindeki sıkıştırma sorunu olduğunda yapılacak olanları da yaptım. Yine olmuyor.

- - - Güncellendi - - -

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl kağıt sıkıştırdığını videoya çektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kağıdın inceliğinden kasıt ağırlığı aslında. Bu A4'lerinde arasında ağırlık farkı var. Bende yaşamıştım bakkal bu tarz bir şeyler söylemişti.

Bu olay benim de başıma gelmişti. Öyle sanıyorum ki Hp firmasının m*k yemesi.
2 yıl kadar kullandığım printer birden bahsi geçen arızayı göstermişti. Printer bakımı, kağıt denetlemeleri, sürücü güncellemeleri gibi herşeyi yaptığım halde düzelmemişti. Bir zaman sonra, arızalı diye bir arkadaşıma hediye etmiş olduğum printerin, arkadaşımda sıkıntısız çalışmakta olduğunu gördüm:D

Daha öncesine kadar hiç bir sorun yoktu. Kağıt aynı kağıt. Bu sorun olmadan önce ise birşey yazdırırken tak tak diye ses geliyordu ve daha sonra yazdırıyordu. Şimdi o ses de yok yazdırması da.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı