HP Reverb G2 Kontrolcüleri için Pil Önerisi

getthisdone7

Centipat
Araştırmama göre WMR kontrolcü (g2'nin) düşük (1.2V gibi) pillerde koruma moduna geçiyormuş ve tracking olayı biraz kötüleşiyormuş. Ben araştırdım birkaç tane elimde var fakat emin olamadım hangisi iyidir, kalitelidir, yolda bırakmaz.
EBL Pil 1.5v Şarjlı 3300mWh
PKCELL 1.6v Şarjlı Pil 2500mWh(VR yayıncısının biri öneriyor, kullanıyor)
Türkiye'den 1.2V (ÖRNEK DURACELL) bulabilirim kolayca fakat 1.5V şarj edilebilir piller imkansız yok neredeyse. Fakat 1.5V istiyorum o nedenle tavsiye, öneri - bilgiye açığım.
Bir de alırsam toplam 8 pil alacağım çünkü 2+2 kontrolcüler kullanıyor pil. Bitince diğer 4'lüyü takıp diğerlerini şarj olmaya bırakacağım.

Hocam, biraz bakındım ama ne yazık ki ben de bulamadım istediğiniz gibi pil. Sarjlı olmayan türde paket paket alıp kullanmak evinizi pil çöplüğüne çevireceğinden istediğiniz pilleri yurt dışından geritmeyi deneyebilirsiniz.

Başka bir önerim ise 1.2v ve 1.5/1.6v pil alıp bunlar ile kendiniz deneme yapmanız. İki tip pil arasında takipte kötüleşme, aksama fark etmezseniz Türkiye'den sarjlı pil alıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Hocam, biraz bakındım ama ne yazık ki ben de bulamadım istediğiniz gibi pil. Sarjlı olmayan türde paket paket alıp kullanmak evinizi pil çöplüğüne çevireceğinden istediğiniz pilleri yurt dışından geritmeyi deneyebilirsiniz.

Başka bir önerim ise 1.2v ve 1.5/1.6v pil alıp bunlar ile kendiniz deneme yapmanız. İki tip pil arasında takipte kötüleşme, aksama fark etmezseniz Türkiye'den sarjlı pil alıp yolunuza devam edebilirsiniz.
Kararımı EBL 1.5V Şarjlı 3300 mWh 'den kullanacağım . 2 paket alacağım biri bitince diğerine geçeceğim. Türkiye ah türkiyem. Hiçbir şey yok adam gibi :D Teknolojik açıdan ilerleyemiyoruz güzelce.

Geri
Yukarı