HP Ryzen 3 2200U vs Lenovo i3 7020U + Radeon 530

Ben Gittigidiyor'dan bulmuştum bu bilgisayarları. İkisinide almamaya karar verdim ve dediginiz gibi üzerlerine para koymaya calıstım, 3300 TL mevcut şu an bende artırmaya çalışıyorum hala.
Kesinlikle en doğrusunu yapıyorsunuz geç olsun güç olmasın

Siz artırmaya çalışıyorsunuz fakat dolar da artıyor. 1 ay önce aldığım bilgisayar 200TL fazla arttı.
Evet ama şöyle bir gerçekte var 1000 lira daha koyup i5 8.nesil bir işlemcili bilgisayar almak var iken amd ryzen 3 neden alsın ki he dediğiniz gibi belki dolar artar 300 500 farkeder ama bu işlemciler arasında olsun ekran kartıymış ramiymiş vb. Gibi dağlar kadar fark yaratan bir durum söz konusu... Tabi sizinde düşüncenize saygım sonsuz yanlış ifade ettiysem affola...

Altın yaptırdım, elime para geçer geçmez çeviriyorum zaten. Gtx 1650 serisi laptoplara çıksın alalım dedik 6200 tl den başlıyorlar. Amacım 1050 TI lar tukenmeden almak 5000 tl ye.

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için ikinize de dostlar. Umarım herkes ihtiyacı olana ulaşır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…