Çözüldü HP Support üzerinde işletim sistemi seçilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Değerli forum üyeleri; babamın bilgisayarındaki bir sürücü için HP Support sitesine girdim. Babamın bilgisayarındaki seri numarasını da sorguladım, buraya kadar sıkıntı yok.

Ancak sürücü için işletim sistemi seçmek adına gerekli yere tıklamama rağmen işletim sistemi seçme ekranı gelmiyor.
Site linki de burada.

Sizde de böyle oluyor mu tıklayınca, oluyorsa neden oluyor?

Çözüm
Seçilememesi normal gibi, yorumum ne kadar doğrudur emin olamadım ama yazıda link görünmüyor zaten.

2021-07-08 14_34_19-Window.png

Sarı kısım tıklamaya çalıştığımız, link yok. Alttakine tıklanabiliyor, link var.

Sürücü sayfası sanıyorum kaldırılmış, hangi sürücüyü arıyordunuz? Gördüğüm kadarıyla st ile et aynı veya en azından ortak sürücülere sahip. Deneyebilirsiniz.
Seçilememesi normal gibi, yorumum ne kadar doğrudur emin olamadım ama yazıda link görünmüyor zaten.

2021-07-08 14_34_19-Window.png

Sarı kısım tıklamaya çalıştığımız, link yok. Alttakine tıklanabiliyor, link var.

Sürücü sayfası sanıyorum kaldırılmış, hangi sürücüyü arıyordunuz? Gördüğüm kadarıyla st ile et aynı veya en azından ortak sürücülere sahip. Deneyebilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı