HP Victus 15-FA1005NT alınır mı?

serox1

Picopat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar almak üzereyim ve Vatan Bilgisayar'da gezerken başlıktaki modele rastladım. Bu fiyatlarda 13. nesil i7 olması ve GPU'nun güncellenmiş 6 GB 3050 olması cezbetti beni açıkçası. Almadan önce fikirlerinizi merak ediyorum. Ayrıca farklı modeller önermek isterseniz taksitle alacağım için Vatan'da ya da diğer mağazalarda "alışveriş kredisi" ile alabileceğim modeller olmasına dikkat edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir bilgisayar almak üzereyim ve Vatan Bilgisayar'da gezerken başlıktaki modele rastladım. Bu fiyatlarda 13. nesil i7 olması ve GPU'nun güncellenmiş 6 GB 3050 olması cezbetti beni açıkçası. Almadan önce fikirlerinizi merak ediyorum. Ayrıca farklı modeller önermek isterseniz taksitle alacağım için Vatan'da ya da diğer mağazalarda "alışveriş kredisi" ile alabileceğim modeller olmasına dikkat edin.

Hocam, Vatan demek kazık demek. Bütçe ne? Mediamarkt'dan cihaz alabiliyor musunuz?

En fazla 28-30k civarına çıkabilirim MediaMarkt hakkında bilgim yok maalesef. Ürün hakkında fikrin nedir hocam?
Adaptör 200 watt, ekran kartı da yüksek watt değildir. Ben bütçe arttırmanı öneririm, 28-30 arası şu an boş üstüne kazıkcı firma olunca daha da boş oluyor.

28-30k arası şu laptoplar moda şu ara. Ben Victus 16'yı sipariş vermiştim öneriler üzerine.

33-34 bandına çıkabilirseniz Victus 16'nın 4060 modeli alınabilir. Bütçe artmazsa bunlardan birini alıp geçebilirsiniz. Victus 120W MSI 105 W 4050 değerleri. MSI'da MUX var fakat Victus bilinmiyor kimi var kimi yok diyor ürün gelince bakacağım. Mümkünse internet üzerinden alma imkanınız varsa bunları tercih edin fiziksel mağazaların fiyatları kazık. Bu bütçeye 3050 serisi makineler satılıyor.

Geri
Yukarı