HP Victus 15-FB0008NT alınır mı?

Bütçe
16.500
Isınma probleminden falan bahsetmiş ya fanı yetersiz mi yoksa diye soruyorum. Ayrıca laptop şimdi 18.5k oldu ne yazık ki başka laptop alacağız hocam. İndirim bekleyeceğiz artık napalım
Eyvahh fiyat iyiydi saat 12 den sonra çoğu modele zam getirdiler lenovonun bir çok modeli de dahil

Ben alalı bir hafta oldu gayet memnunum. Oyun performansı nasıl hiç test edemedim ben yalnızca photoshop ve premiere pro için kullanıyorum. Gayet güzel. Zam gelmesi kötü olmuş.

Isınma probleminden falan bahsetmiş ya fanı yetersiz mi yoksa diye soruyorum. Ayrıca laptop şimdi 18.5k oldu ne yazık ki başka laptop alacağız hocam. İndirim bekleyeceğiz artık ne yapalım.

Isınma sorunu benim aldığım modelde yok ve dediğim gibi sıcak bir ortamda bile 80GPU 85 CPU yüksek değil, bunu neye göre diyorum peki? İşlemci throotle yapmadığı sürece bir sorun olmaz zaten. İslemcim bu derecede throttle yapmıyor, bu yüzden yüksek değil diyebiliriz diğer bilgisayarlara göre.

Acer istemiyorsan alınır, neden soğudun?

Çoğu modelinde sorun yaşadım Aspire, Extensa, Nitro
12.nesil Nitro'ların kasası çok iyi duruyor ancak bataryayı büyütmek yerine SATA girişi bırakmışlar batarya küçük ben biraz daha günlük kullanımda fazla götüren cihaz arıyorum.
2 model arasında kararsız kaldım işte
En büyük fark Nitro PCI 4.0 6600H ve DDR5 olması geleceğe yönelik daha iyi gibi duruyor.
Bu fiyat bandında Dell var yazılımı sorunlu
ASUS TUF var Clevo kasa diye biliyorum
Bir Aspire var 14.750 bir Victus bir de Acer Nitro 6600H'lı.

ASUS TUF var Clevo kasa diye biliyorum

ASUS farklı kasalar kullanmıyor.

En büyük fark Nitro PCI 4.0 6600H ve DDR5 olması geleceğe yönelik daha iyi gibi duruyor.
Bu fiyat bandında Dell var yazılımı sorunlu

Nitro serisinin neredeyse hepsinde SATA slotu var, bu da bataryayı kısıyor tabii ki de. Bu fiyata en fp modeli şu an 6600H Nitro. Dell dediğin gibi.

Ben alalı bir hafta oldu gayet memnunum. Oyun performansı nasıl hiç test edemedim ben yalnızca Photoshop ve Premiere Pro için kullanıyorum. Gayet güzel. Zam gelmesi kötü olmuş.

Hocam merhaba ben de bu bilgisayarı bir hafta önce satın aldım. Bilgisayarda bazı tuşlar aynı anda basılmıyor. (mesela bende Shift+W+x) sizde de böyle bir sorun var mı?

Hocam merhaba ben de bu bilgisayarı bir hafta önce satın aldım. Bilgisayarda bazı tuşlar aynı anda basılmıyor. (mesela bende Shift+W+x) sizde de böyle bir sorun var mı?

Evet öyle bir durum var. Neden kaynaklı bilmiyorum. Eski bilgisayarımda da aynı olay vardı. Windows'la alakalı olduğunu düşünüyorum.

Bu bilgisayarı hepsiburada indiriminden almıştım. Kasa çok klas, pc akıyor temel bir sorunu yok diyebilirim. 2 ufak sorunum var şöyle ki:
1- Tüm USB portları inanılmaz dar harici disk tak çıkar işim çok oluyor ya slot bozulacak ya da kablo ucu diye endişeliyim.
2- Touchpad'de garip bir gecikme var haraketi milisaniyelerle de olsa arkadan algılayıp gerçekleştiriyor. Olağan gecikmelerin çok üstünde bana göre, bunun bir ayarı var mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…