HP Victus 16 D1042NT RTX 3060 vs RTX 3050 Ti laptop

Peki hocam bir sorum daha var bunun RAM'leri DDR4 galiba bunu alip RAM eklesem garanti disina cikiyor mu siz alacak olsaniz hangisini tavsiye edersiniz.

Hayır cıkmıyor, Nitro daha mantıklı çünkü Victus 100W MUX yok, Nitro 140W MUX var ve işlemciside daha iyi.

En fazla 83 dereceleri gördüm ben (YouTube üzerindeki testlerde).
80 üstünün rahatlıkla görüyor zaten nasıl en fazla 83 gördün. Adamlara laptopu inceleme için gönderiyorlar ve para veriyorlar onlarda ultra ayarları açtık diyip orta ayarlarda oyun oynuyorlar sonra değerleri paylaşıyorlar.
Kendi aldığım laptopdan (AMD 6800h+3050Tİ) örnek vereyim Ultra ayarlarda adamlar 40 fps civarı aldığını iddaa ediyor oyun oynarken ben aynı ayarları yapınca 20FPS alıyorum :D. (RDR2)

Az önce yanlışım mı var diye tekrar incelemelerine falan baktım arkadışımda kullanıyor onda 97 derece gibi değerleri de gördüm. Genel olarak max ayarlara AAA oyunları çekince 90 üstünde çalışıyor işlemci.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam peki bunun ile uyumlu bir RAM linki atar misiniz mumkunse Vatan PC uzerinden.

80 üstünün rahatlıkla görüyor zaten nasıl en fazla 83 gördün. Adamlara laptopu inceleme için gönderiyorlar ve para veriyorlar onlarda ultra ayarları açtık diyip orta ayarlarda oyun oynuyorlar sonra değerleri paylaşıyorlar.
Kendi aldığım laptopdan (AMD 6800h+3050Tİ) örnek vereyim Ultra ayarlarda adamlar 40 fps civarı aldığını iddaa ediyor oyun oynarken ben aynı ayarları yapınca 20FPS alıyorum :D. (RDR2)

Az önce yanlışım mı var diye tekrar incelemelerine falan baktım arkadışımda kullanıyor onda 97 derece gibi değerleri de gördüm. Genel olarak max ayarlara AAA oyunları çekince 90 üstünde çalışıyor işlemci.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arada ben alınmaz demiyorum gene alınır ama alma imkanın varsa başka bir model tercih edilmeli.

Bu yayıncılara vs. para verip şişirme olayından dolayı geçmişte apple falan ifşalanmıştı ki diğer markalarda yapıyor zaten.
Tarafsız olduğunu düşündüğün yerlerde incele veya bizzat kendin inceleme şansın varsa en iyi yöntem bu.

Geri
Yukarı