HP Victus 16-R0020NT alınır mı?

Bütçe
25-35k

Cett17

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle selam.
Çok ağır oyunlar oynamayacağım fakat yeri gelip şu oyuna da bir göz atayım dediğimde beni üzmeyecek kronik sorunu olmayan mecburen laptop arıyorum ve ne yazık ki pek anlamıyorum bu işlerden. Dolayısıyla baktığım laptop iyi mi F/P ürünü mü anlayamadığımdan sizlerin yardımınızı rica ediyorum.
Karar kıldığım laptop aşağıda bir de extra var onunla arasında kaldım. Sizce hangisi canlar? Şimdiden teşekkürler.

2- HP Victus 16-R0036NT Intel Core i5-13500H DDR5 16GB 1TB SSD 8GB RTX 4060 144Hz 16.1"Freedos 7P642EA Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam.
Çok ağır oyunlar oynamayacağım fakat yeri gelip şu oyuna da bir göz atayım dediğimde beni üzmeyecek kronik sorunu olmayan mecburen laptop arıyorum ve ne yazık ki pek anlamıyorum bu işlerden. Dolayısıyla baktığım laptop iyi mi F/P ürünü mü anlayamadığımdan sizlerin yardımınızı rica ediyorum.
Karar kıldığım laptop aşağıda bir de extra var onunla arasında kaldım. Sizce hangisi canlar? Şimdiden teşekkürler.

2- HP Victus 16-R0036NT Intel Core i5-13500H DDR5 16GB 1TB SSD 8GB RTX 4060 144Hz 16.1"Freedos 7P642EA Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bütçe artarsa bunu alabilirsiniz.

Bütçe artarsa bunu alabilirsiniz.

Maalesef bütçeyi artıramam kredi çekip alacağım.
Açıkçası oynayacağım oyun Knight Online Valorant gibi oyunlar asıl çekincem bu sektörü bilmemem ve HP Victus hakkında bilgi sahibi olmayışım ROG düşünüyordum fakat fiyatlar bildiğiniz gibi 40k bandında.

An itibarıyla ilk seçeneğin siparişini vermiş bulunmaktayım.
Yanıtladığınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı