HP Victus 16-R0026NT vs Acer Nitro 5 nh. QM0ey. 002 vs ASUS TUF Gaming A15

Bu yaz bileşen-bütçe uygunluğundan dolayı en çok satış yapan model Victus oldu kardeşim. 3 ay önce hiçkimse Monster önermiyordu. 4050-4060 kartlı Victusların yanında 3050 kartlı diğer marka modelleri satılıyordu ki bundan dolayı Victus'un satışları fazlaydı. @LittleWarlocc @Artoria Pendragon gibi insanlar da dahildi Victusu öneren insanlar arasında.

Senin en büyük cahilliğin ne biliyor musun, sen 3 ay önce alınan modeli bugünün durumuna göre eleştiriyorsun. Haziranda Victusun yanına yanaşacak model yoktu bütçeden dolayı ve insanlar da uzun vadeli düşündüğü RTX 40 serisi Victus modelleri aldı 30 serisi diğer marka modelleri yerine.
En çok satış yapan model bu olmadı, bu forumda önerilmesi Türkiye'yi kapsamıyor. Satış sitelerine bakmanı öneririm. Clevo Monster kazık olmasına rağmen fazla satılıyor. Diyelim haklısın son 3 ay Victusdaydı. Bu Victus aradaki farkı kapatabilecek mi sence? Haziranda Victusu ben de öneriyordum canım dostum benim. Eski mesajlarıma bak senin şu an tartıştığın kişilerle ben de tartıştım. Tabii o takılma sorununu görene kadar :D

Ayrıca senin şu an övdüğün Ege Hanedar da sana laf anlatmaya çalıştı, adamı işine geldiği zaman niye kullanıyorsun? 403976 da öyle. Niye 1 ay boyunca uğraştırdın bizi? Bu tartışmanın başlangıcı senin Victus limitsiz demendi. Limit olduğunu kanıtladık sana daha tartışıyorsun, sana Monster cihazın soğutmasını da gösterdik şikayetvar gibi şeylere başvurdun.

En çok satış yapan model bu olmadı, bu forumda önerilmesi Türkiye'yi kapsamıyor. Satış sitelerine bakmanı öneririm. Clevo Monster kazık olmasına rağmen fazla satılıyor. Diyelim haklısın son 3 ay Victusdaydı. Bu Victus aradaki farkı kapatabilecek mi sence? Haziranda Victusu ben de öneriyordum canım dostum benim. Eski mesajlarıma bak senin şu an tartıştığın kişilerle ben de tartıştım. Tabii o takılma sorununu görene kadar :D

Ayrıca senin şu an övdüğün Ege Hanedar da sana laf anlatmaya çalıştı, adamı işine geldiği zaman niye kullanıyorsun? 403976 da öyle. Niye 1 ay boyunca uğraştırdın bizi? Bu tartışmanın başlangıcı senin Victus limitsiz demendi. Limit olduğunu kanıtladık sana daha tartışıyorsun, sana Monster cihazın soğutmasını da gösterdik şikayetvar gibi şeylere başvurdun.

Sana yazdığım cümleyi bile inkar edip hala kendini haklı duruma düşürmeye çalışıyorsun 😃. Ben sana o dönemde tercih edilebilecek en iyi cihaz Victus diyorum sen gelmiş takılma diyorsun, halen bugünün durumuna göre davranıyorsun. Adamları örnek göstermek maksadıyla etiketledim ayriyeten. Zamanında seni cahilliğinle yerin dibine sokan insanları yani.. Eski konularda baya beter durumdaymışsın da seni daha fazla ifşa etmeyeyim 🙂.

Sana yazdığım cümleyi bile inkar edip hala kendini haklı duruma düşürmeye çalışıyorsun 😃. Ben sana o dönemde tercih edilebilecek en iyi cihaz Victus diyorum sen gelmiş takılma diyorsun, halen bugünün durumuna göre davranıyorsun. Adamları örnek göstermek maksadıyla etiketledim ayriyeten. Zamanında seni cahilliğinle yerin dibine sokan insanları yani.. Eski konularda baya beter durumdaymışsın da seni daha fazla ifşa etmeyeyim 🙂.
Ben eskiden beterdim, sen şu an betersin. Ben zaten haklıyım, senin haklı oldugun tek yön yok. Sen şu an i5 13. nesil Victus önermeye devam ediyorsun ne anlatıyorsun sen? Sanki 3 ay önce önermiş de şu an önermiyormuş gibi konuşuyosun. Daha 2 hafta önce Nitro, TUF, Monster, Dell gömüp sadece HP öven kimdi?

Daha dün limit ile Throttle arasında fark var sanıyordun.

Ayrıca benim ifşalanacak bir durumum yok, profilim açık. Bakabiliyorsun eski konulara, 1 ay önce laptop şarjda mı kullanılır konusu açanın başkaları hakkında yorum yapma hakkı yok.

Ben eskiden beterdim, sen şu an betersin. Ben zaten haklıyım, senin haklı oldugun tek yön yok. Sen şu an i5 13. nesil Victus önermeye devam ediyorsun ne anlatıyorsun sen? Sanki 3 ay önce önermiş de şu an önermiyormuş gibi konuşuyosun. Daha 2 hafta önce Nitro, TUF, Monster, Dell gömüp sadece HP öven kimdi?

Daha dün limit ile Throttle arasında fark var sanıyordun.

2 model arasında seçim yapanlar için öneriyorum. Ben senin gibi modelleri alınan gün yerine şimdi kıyaslamıyorum 😅. Tulpar kullanan bir kişi 154 W'de 93 derece gördüğünü rehberde göstermeseydi hâla Nitro önermiş oluyordun forumda 😃. Baya haklısın ya.

Ben eskiden aldın rezilsin gibi bir şey demiyorum sen niye eskiyi katıyorsun şimdi? Senin ne aldığın umurumda değil, istersen git rezil ol bana ne. Benim için şu an önerdiğin cihaz önemli ve hala konularda Victus öneriyorsun.

Bir de cahil diyor komik.

Kişinin beklentisine göre ve bileşenlerine göre yine gider Victusu önerebilirim bu seni ilgilendirmiyor 😀. '' Kanka monster çöp ya rezil '' diyen bir adama Tulpar önersem dahi bu adam almayacak. Almak isterse ve markaya takıntısı yoksa seve seve öneririm sonuçta F/P hissiyatını yaşatıyor TS Benchdeki istatistik. Yani senin gibi MSİ vs Omen konusundaki senin yaptığın bilgisizliği yaşatmak bilgisayar alacak olan kişiye 😊.

MSI Pulse 15 vs HP Omen 17-CM2002NT

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişinin beklentisine göre ve bileşenlerine göre yine gider Victus'u önerebilirim bu seni ilgilendirmiyor 😀. " Kanka Monster çöp ya rezil " diyen bir adama Tulpar önersem dahi bu adam almayacak. Almak isterse ve markaya takıntısı yoksa seve seve öneririm sonuçta F/P hissiyatını yaşatıyor TS Benchdeki istatistik. Yani senin gibi MSI vs Omen konusundaki senin yaptığın bilgisizliği yaşatmak bilgisayar alacak olan kişiye 😊.

MSI Pulse 15 vs HP Omen 17-CM2002NT

Senin bu konudaki bilgisizliğini bilgisayar alacak olan adama yansıtmam mesela. Profiline bundan dolayı girdim korkma yemem seni paşam. 😁

Ayrıca Erengore'nin MSI, Lenovo övdüğü mesaja haha attığın hala duruyor senin değil mi?

Ne dönek adamsın sen, senin gibi döneği görmedim hayatımda. 2-3 gün önce soba dediği cihazı şimdi haklı çıkmak için övüyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı