HP Victus 16-R0052NT alınır mı?

Bütçe
30.000 TL

t3kys

Femtopat
Arkadaşlar zamlar da gelmeden bu alınır mı? 30kya değer mi? Bundan kullanan varsa fikirlerini alabilir miyim ya da başka önerisi olan varsa. (AMD düşünmüyorum AMD işlemci önermeyin) bir de RGB klavye var mıdır yok mudur?

Alınmaz. Nitro 5 bakın.

Nedenini de açıklar mısın? Nitro'ların kaba görünümü yüzünden pek yaklaşmıyorum (ASUS TUF için de geçerli) ve ozellikle Nitro 5 hakkında pek iyi şeyler duymadım.

Arkadaşlar zamlar da gelmeden bu alınır mı? 30kya değer mi? Bundan kullanan varsa fikirlerini alabilir miyim ya da başka önerisi olan varsa. (AMD düşünmüyorum AMD işlemci önermeyin) bir de RGB klavye var mıdır yok mudur?

@Artoria Pendragon bir el atabilir misin rica etsem.

Son düzenleme:
Hocam Victus kullanicisiyim Victus'larin ekran kartı watti çok düşük oluyor almadan önce bu kadar fark edecegini düşünmemiştim ama performansta cok fazla fark ediyor laptoplarin ekran kartini Max performans olanini alın iyi araştırın derim tercih yine sizin tabii.

Nedenini de açıklar mısın? Nitro'ların kaba görünümü yüzünden pek yaklaşmıyorum (ASUS TUF için de geçerli) ve ozellikle Nitro 5 hakkında pek iyi şeyler duymadım.
Çok fazla kısıtlama var neredeyse yarı yarıya fps farklı var arasında.

@Artoria Pendragon bir el atabilir misin rica etsem.

Victus hakkında kötü bir şey duymadıysanız Victus'u tam olarak araştırmamışsınızdır. Nitro 5 victusa göre daha avantajlı. Bütçe 2-3K artarsa Nitro 16 da bakabilirsiniz(4050'li modellerden). Ege hocam galiba bir süre önerilere bakmayacağını söylemişti.

Geri
Yukarı