HP Victus 16 S0011NT vs R0017NT vs R0020NT

Bütçe
30000-42000
Tamamdır teşekkür ederim zam gelmezse ve daha iyisini bulmazsam büyük ihtimal seçeneğim bu olacak gibi. Ama fanların altta olması sorun yaratmaz mı?

Üstte olamaz ya. Altta olmayan laptop yok ki 23 yıldır böyle laptoplar oyun laptopundan iş laptopuna.

Yanlarda olmasi daha iyi gibime geliyor ilk attigim link öyle sanirsam.

Modelde sadece 1 yanda var o yüzden sorun çıkıyor ısı kısmında. Fanların biri yandan atıyor diğeri arkadan sanırsam ki ikisinin de arkadan atması daha iyi çok daha büyük bir alana sahip oluyorlar. Geçen yanda çıkışı olanlardan biri sorun yaşıyordu ısı ile alakalı size neden daha mantıklı geldi yandan gelmesi peki belki haklısınızdır?(fanlardan biri illa arkadan atıyor havayı zaten onu söyleyeyimde).

Mantık olarak fan çıkışı sayisiyla fan sayisi orantilidir diye dusundum ama sanirim hataliyim.

Bende AMD'li 4060 olanı sipariş etmeyi düşünüyorum satıcı sadece GPN Teknoloji var. Biraz arada kaldım elden mi alsam diye bilgisayar eline geçince geri dömüş yaparsan sevinirm.

Burada olan modellerden birini almadim son anda fikir degistirip HP Victus s-0047NT midelini aldim ve bugün elime gecti sanirsam sizin dusundugunuz modelle tek farki RAM'i

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…