HP Victus 16 S0035NT RTX 4060 alınır mı?

Hayırlı olsun hocam üzmeyin kendinizi alınmış alınmıştır, güzel günlerde kullanın.
Siz nereden aldınız? Kaç günde ulaştı siz?

Yani öğrenci için 1600TL az para değil ama en azından aldığım cihaz sorunsuz artık olan olmuş diye avutuyorum kendimi :). Ben İstanbul'da oturuyorum N11 üzerinden aldım satıcının yeri de ümraniyede akşam 5gibi kargoya verdiler ertesi gün 5'te elimdeydi.

Hocam bilgisayar nasıl? Hiç yordunuz mu bilgisayarı, yükteyken soğutması için ne söylersiniz?
Selamlar hocam, kusura bakmayın biraz geç yazıyorum, yazdığınızı gördüm ama o zamanlar il dışında olduğum için daha adam akıllı kullanamamıştım, bu yüzden bir şeyler yazıp yanlış yönlendirmek istemedim, yaklaşık 2 haftadır kullanmaya başladım, oyun olarak sadece BF 2042 oynuyorum, pek fazla oyunla alakam yok, BF 2042'de orta ayarlarda CPU sıcaklığı 75-80 derece arası gidip geliyor, GPU sıcaklığı ise 67-69 arası oluyor genellikle. Bu arada bu sıcaklıkları fanlar 4000 RPM hızında çalışırken alıyorum, otomatik ayara alırsan 5000 RPM'de çalışıyor fakat biraz fazla ses yapıyor, 5000 ile 4000 arasında çok fazla sıcaklık farklı olmuyor, aşağı yukarı aynı değerler, bu yüzden ben manuel ayarlarda 4000 RPM olarak kullanıyorum. Genel olarak laptopdan memnunum, beklentilerimi karşılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı