HP Victus 16 vs Lenovo IdeaPad Gaming 3 vs Acer Nitro 5

Bütçe
35000

ITies

Yoctopat
Daha fazla  
Çok arada kaldım. Kullanan, bu laptopta şu kronik sorun var, bu fiyata daha iyi şu var, biraz daha üstüne koy şunu al şeklinde fikirlerinizi bekliyorum.

Arayış amacım: Bir bilgisayar alayım 5-6 sene arkama bakmıyayım. 35.000 geçmezse iyi olur.

( Acer Nitro 5) 3070 Ti'yı bu fiyata almak çok cazip geliyor fakat tasarımını beğenmiyorum, 3070 Ti'yı ne kadar soğutmasını beklemeliyim.( Ayrıca Acer'a biraz ön yargım var )
( HP Victus 16 ) Tasarımını beğeniyorum çok sade. Soğutmasını da çok övüyorlar. Soğutmak için performans kısıyor diyende var
1. ( Lenovo) Tasarımı Acer'a kıyasla daha güzel fakat 3060'a bu fiyat verilir mi aradayım. Sanki fiyat işlemci ve ekrana gidiyor
2. ( Lenovo ) 3060'a bu fiyat verilir. İşlemciye bir şey diyemiyorum

Beni arada bırakan ana temel sebep 3070 Ti ve fiyatı. 1. Lenovo'yu seçsem Acer varken garip oluyor. Daha düşük performansa neden daha fazla para vereyim. Fiyatı 30k olsa direkt alırdım. Acer'a kıyasla neyi daha fazla edinebilirim?

HP benim için ikisinin ortası. Performansı DLSS'le 3070 Ti'ya yaklaştırırım düşüncesi var. Ekranın jöle gibi sallanması ya da tek parmakla açılmaması benim için sorun değil. Daha ciddi sorunlar varsa bilgilendirin.

2.Lenovo fiyat performans gibi geliyor.

Geri
Yukarı