HP Victus 3050 Ti laptop vs Acer Nitro 5 3050 Ti laptop

erendemiray7

Decapat
Daha fazla  

Şimdi Acer'in RTX3050 Ti'nın 95 watt olduğunu biliyorum ama HP hakkında hiçbir fikrim yok. Victus'da HDD veya SSD eklemelik slot yok fakat Acer de var. HP 16 GB RAM Acer 8 GB ve işlemcileri farklı. Sizce hangisini almak daha mantıklı kararsız kaldım bir tık Acer daha iyi gibi sanki.

İşlemci olarak bile Acer çok daha iyi. RAM upgrade kolay. Acer tercih etmeniz daha iyi olur ikisi arasında. HP 75W 3050 Ti kullanıyor. Bu arada, daha ucuzu mevcut Acer olan modelin;

Ben HP almanızı tavsiye ederim.

Neden peki?

İşlemci olarak bile Acer çok daha iyi. RAM upgrade kolay. Acer tercih etmeniz daha iyi olur ikisi arasında. HP 75W 3050 Ti kullanıyor. Bu arada, daha ucuzu mevcut Acer olan modelin;

Aa teşekkür ederim.

Bana göre HP daha çok güven veriyor. Acer'deki ekranın çok kalitesiz olduğunu da belirteyim. Acer de RGB, işlemci ve 20W daha güçlü bir kart var bunlar açıkçası çok büyük şeyler değil HP öneriyorum.

12500H ve 5800H arasındaki farktan haberdar mısınız? 20W performans için etki ediyor ekstra olarak. Eski nesil bir işlemciye o kadar para verilmez üstüne Acer ve HP panelleri benzer seviyede.

Yeni konular

Geri
Yukarı