HP Victus 4050 - 13500H laptop nasıldır?

Muhtemelen 12700H ve 3060 ayarında bir laptop. Fazla veri olmadığı için bir şey demek zor. 6 GB VRAM güzel olmuş açıkçası. DDR5'te Dual'in pek önemi yok fakat RAM 1 taneyse ileride 32ye yükseltmeniz ömrünü çok daha uzatır. 16 bile ucu ucuna yetiyor artık

Ben de almayı düşünüyorum. Bu fiyata en mantıklı secenek gibi duruyor 23k

Ramı ddr4 ama ddr5 e yükseltebiliyoruz diye duymuştum dogru mu?

Arkadaşlar merhaba, bugün MediaMarkt'dan 26K'ya HP Victus 4050 13500H olan modeli aldım. Sizce nasıl PC üzer mi yoksa güldürür mü beni?

Hocam konuyu hortlatıyorum ama bu hafta laptop alacağım aklımda sizin aldığınız model Victus var. 1.5 ay kadar geçirmişsiniz laptop hakkında biraz bilgi verebilme imkanınız var mı?

Hocam konuyu hortlatıyorum ama bu hafta laptop alacağım aklımda sizin aldığınız model Victus var. 1.5 ay kadar geçirmişsiniz laptop hakkında biraz bilgi verebilme imkanınız var mı?

Hacı PC iyi hoş güzel fakat birkaç sıkıntısı var:
1. Hoparlörleri yeteri kadar iyi değil sesi çok yüksek vermiyor.
2: Ekran parlaklığı yeterince iyi değil. Öğlen vakti dışarıda hayatta çalışamazsınız.
3. Yani bu sorun sadece bende mi var bilmiyorum ama sabahtan geceye kadar PC açık kalınca geceleyin kendi kendine takılmaya başlıyor. Mesela film izlerken anlık takılmalar ya da oyun oynarken sanki anlık lag giriyormuş gibi. İlk başlarda bunun internetten kaynaklandığını düşünüyordum fakat imleci hızlı hızlı sağa sola çevirirken anlık takılmaları gayet net görebiliyorsun. Bu sorunu çözecek bir önerisi olan varsa yazsın lütfen. Dediğim gibi sadece bende olan bir problemde olabilir bu durum.

Hacı PC iyi hoş güzel fakat birkaç sıkıntısı var:
1. Hoparlörleri yeteri kadar iyi değil sesi çok yüksek vermiyor.
2: Ekran parlaklığı yeterince iyi değil. Öğlen vakti dışarıda hayatta çalışamazsınız.
3. Yani bu sorun sadece bende mi var bilmiyorum ama sabahtan geceye kadar PC açık kalınca geceleyin kendi kendine takılmaya başlıyor. Mesela film izlerken anlık takılmalar ya da oyun oynarken sanki anlık lag giriyormuş gibi. İlk başlarda bunun internetten kaynaklandığını düşünüyordum fakat imleci hızlı hızlı sağa sola çevirirken anlık takılmaları gayet net görebiliyorsun. Bu sorunu çözecek bir önerisi olan varsa yazsın lütfen. Dediğim gibi sadece bende olan bir problemde olabilir bu durum.
Csgo low ayarlarda kaç fps alıyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba, bugün MediaMarkt'dan 26K'ya HP Victus 4050 13500H olan modeli aldım. Sizce nasıl PC üzer mi yoksa güldürür mü beni?
Bende almayı düşünüyorum. Memnun musunuz. Mux switch olmaması, parlaklığın 250 nit olması çok engel mi kullanıma. Ekranı sallanıyor ve kasası iyi değil diyorlar sizin yorumunuz nedir?

Bende almayı düşünüyorum. Memnun musunuz? MUX Switch olmaması, parlaklığın 250 nit olması çok engel mi kullanıma. Ekranı sallanıyor ve kasası iyi değil diyorlar sizin yorumunuz nedir?

MUX olmamasının bir eksi olması kullanıcıya bağlı. Mesela CS:GO'da 200-300 FPS bana yeter diyorsan MUX'un olmaması büyük bir eksi olmaz senin için. Ekran sallanma olayı düzeltildi bayağı yenilerde. 250 nit yeterli degil uzerine ışık vuruyorsa sıkıntı ama odanda karanlıkta oynuyorsan problem yok. Kasa sert plastik çok kötü değil fazla iyi de değil ortalama üzmem diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı