HP Victus AMD işlemci vs Intel ışlemci

botik94

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. İki tane bilgisayar arasında kaldım. Benim kafamdaki asıl soru işareti açıkçası AMD işlemci sadece. Bu AMD R5-7640HS iyi bir işlemci midir? AMD'li sistemin 4060 ekran kartı ve 1TB SSD avantajı var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Herkese merhaba. İki tane bilgisayar arasında kaldım. Benim kafamdaki asıl soru işareti açıkçası AMD işlemci sadece. Bu AMD R5-7640HS iyi bir işlemci midir? AMD'li sistemin 4060 ekran kartı ve 1TB SSD avantajı var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam aralarında çok fark yok açıkçası. AMD'nin islemcileride iyidir alabilirsiniz 4060 olması daha iyi açıkçası.

Intel olan multicore performansı olarak daha iyi. Ancak AMD olan 4nm. Ben olsam AMD olanı seçerdim.

AMD alınır ancak ekran kartı watt değeri ve MUX Switch önemli.
Bunlar zaten 4060 olanda daha iyi değil mi hocam?
Hocam aralarında çok fark yok açıkçası. AMD'nin islemcileride iyidir alabilirsiniz 4060 olması daha iyi açıkçası.

Intel olan multicore performansı olarak daha iyi. Ancak AMD olan 4nm. Ben olsam AMD olanı seçerdim.
Teşekkür ederim dostum. İki işlemci de hemen hemen aynı klasmanda diyorsun. Peki bu AMD işlemci en son nesil mi?

MUX Switch attığım bilgisayarda var ama fiyat farkında değer mi sizce?

Hocam HP'nin yeni bilgisayarlarında var diye biliyorum. Ama attığınız bilgisayar Ryzen 7 açıkçası alınabilir.

Geri
Yukarı