HP Victus laptop 16 - D1002NT vs HP Victus 68p18EA

inteli ben değil ailem taktı

ekstra ssd takabiliyor muyuz hocam peki?

Bunun hakkında zaten konu oluşturmuşsunuz arkadaşlarımızdan 1 taneside alınmaz demiş. Zaten 3050'deki sorunlardan dolayı yanına bile yaklaşmayın.

Ne gibi sorunlar?

Ne gibi sorunlar?

Sitesinde batarya 6 saate kadar kullanım süresi verir yazıyor ama ben pil tasarrufu modunda %75 ekran parkaklığı ile kullandım Max 2.5 saat ekran süresi aldım sadece Chrome-YouTube'da takıldım.
Tam şarj kapasitesi %99a düştü 1 ay oldu laptopu alalı

Oradaki değerler sizinde belirttiğiniz gibi "kadar" olarak geçiyor. Onların yaptıkları testler her şey kapalı(parlaklık 0, klavye aydınlatma kapalı, 60Hz modunda, Ultra guç tasarrufu modu gibi) halde test ettikleri 6 saat gibi bir değer görebiliyorlar. Ayrıca piyasada böyle hilelerin yapıldığı biliyorken 6 saate sanıp almanız daha da ilginç. Benim aldığım modelde 8 saat 35dk kadar diyordu 5 saat gibi bir değer çıkıyor bende. 1 ayda bataryaya kaç cycle count yaptınız? Dediklerinizde bir sorun göremiyorum ben. Tamamen batarya üzerine yorum yapmışsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…