HP Victus Laptop 16-R0057NT laptop alınır mı?

ArdaaaC

Femtopat
Daha fazla  

4050 olan modeli daha iyi olacaktır. Technopat incelemesi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

4050 olan modeli daha iyi olacaktır. Technopat incelemesi var.

teşekkürler öneriniz için işlemciyi user benchmark sitesinde bulamadim iki işlemci arasında performans bakımından çok farklılık var mı acaba?

Hocam bilgisayar an itibariyle elime ulaştı. İşlemci hakkında bilgim yok ama bir dezavantajı olacağını sanmıyorum. İlk izlenim olarak çok sessiz ve hızlı çalışıyor. Kesinlikle almanı tavsiye ederim.

Hocam bilgisayar an itibariyle elime ulaştı. İşlemci hakkında bilgim yok ama bir dezavantajı olacağını sanmıyorum. İlk izlenim olarak çok sessiz ve hızlı çalışıyor. Kesinlikle almanı tavsiye ederim.
Teşekkürler mesajın için bu haftaiçi alacağım büyük ihtimalle kullanıcı yorumlarına göre memnun olmayan görmedim henüz.

Usta merhaba. Attığın linkteki pcyi almayı düşünüyorum büyük ihtimalle de alacağım. Rica etsem ilk izlenimlerini daha detaylı bir şekilde bahsedebilir misin artısıyla eksisiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı