HP Victus R7-7840HS RTX 4060 vs Acer Nitro 5 i7-12700H RTX 4060

Bütçe
40000
Nitro 5, Victus gibi limit dolu bir bilgisayar alma 2 tane bakır boru ile ne soğutmayı planladılar acaba Nitro 5'in bakır boruları Nitro 16 ile benzer fakat sıvı metali yok.

Forumda ki herkes zaten Victus'un ne halt olduğunu az çok biliyor bende de şu an Victus var ben deneyimleyerek biliyorum.

Nitro 5, Victus gibi limit dolu bir bilgisayar alma 2 tane bakır boru ile ne soğutmayı planladılar acaba Nitro 5'in bakır boruları Nitro 16 ile benzer fakat sıvı metali yok.

Forumda ki herkes zaten Victus'un ne halt olduğunu az çok biliyor bende de şu an Victus var ben deneyimleyerek biliyorum.

Neden Victus aldınız hocam

Neden Victus aldınız hocam.

Ucuzdu 23 bine 6 GB ekran kartı vardı ve dr. R5 7640HS kaçırmadım bende çünkü şu an bile 6 GB zor yetiyor 4 GB nasıl yetecekmiş çok merak ediyorum.

İşlemci açısından yorumunuz nedir acaba, arada pek bir fark yok mudur

Teslerde 7840HS %5 bir fark atar. Neredeyse yok diyebilirz hocam. Kafanız rahat olsun. Bende Acer Nitro 16 var. Çok memnunum. Sizinle tek farkımız işlemci ve sıvı metal. Ekran panel cogu seyde Acer önde
Oyun performansı genel olarak nasıl warzone oynuyorum daha çok ama pek birşey beklememeli miyim

Geri
Yukarı