HP Victus serisi Gaming laptop olarak kullanılır mı?

Bütçe
20000

ucakcieran

Hectopat
Makine mühendisliği okuyorum ve oyun oynuyorum ancak renkli renkli Gaming laptoplar yerine HP Victus serisinin tasarımı çok hoşuma gitti. Donanım bakımından Gaming laptoplarla aynı parçaları paylaşıyor ancak genelde günlük kullanım için pazarlanan bir kasa olduğu için soğutma vb. sistemlerde sorun yaşar mıyım diye merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım mimarlık okuyor ve oyunda oynuyor gayet memnun. Ben de şahsi olarak öneririm, malzeme kalitesi iyi diye biliyorum.

Makine mühendisliği okuyorum ve oyun oynuyorum ancak renkli renkli Gaming laptoplar yerine HP Victus serisinin tasarımı çok hoşuma gitti. Donanım bakımından Gaming laptoplarla aynı parçaları paylaşıyor ancak genelde günlük kullanım için pazarlanan bir kasa olduğu için soğutma vb. sistemlerde sorun yaşar mıyım diye merak ettim.

Ben yeni aldım bir sıkıntı yaşamıyorum. Hatta Omen yazılımından fanları da queit moda alıp hafif oyunları oynayabiliyorum. Performansı kısıp fanları sessiz çalıştırıyor Rocket League Full ayarlarda FPS kaybı yaşamadım. LoL'de ise 144 sabit yerine 120'lere düştüğü oluyor o modda.

Bunun dışında panel ışık sızmasına meyilli gibi hissettim çok azıcık var yeni almama rağmen. Menteşe kaliteli diyemem açıp kaparken ışık sızmasını arttırır mı korkusuyla çok kibar davranıyorum onun dışında kasası sağlam hissettiriyor. Soğutma bana kalırsa iyi ama üst düzey oyunlar oynamadım. Parmak izi bırakıyor maalesef.

Victus 16 modeline sahibim. Sıcaklıklar gayet iyi derecede. Oyunları rahat bir şekilde oynayabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı