HP Victus TG02 sistem nasıldır?

Taksit varmış şimdi gördüm sağ ol, yine de ışın şizleme sayesinde oyunlar çok güzel görünüyor. Ve her geçen gün çoğu oyun özelliği destekliyor. O yüzden tercihimi 3060 Ti'dan kullanmak istiyorum. 3060 Ti'lı kasa var. İşlemciyi dediğin gibi değiştirip alayım mı? Var mı şunu ekle çıkar diyeceğin bir şey. Ya da bu kasa formasyonu nasıl?
3060ti vram i 8 gb olduğu için pek uzun ömürlü kart değil şahsen rx6800 sizin için daha iyi olacaktır
Ne için kullanıcaksınız bilgisayarı?
oyun için kullanacağım callofduty gibi oyunları yüksek grafikli oyunları oynamak istiyorum.
şurada belirtiğiniz gibi yüksek grafik oyunlar oynıyacam demişsiniz last of us 2 10.5 vram kullanıyor ve zamanla artacaktır vram kullanımı rx6800 şiddetle tavsiye ederim tercih sizin

O zaman bunu al. SSD Samsung 980 seçersen iyi olur.
rtx 3070 ile 3060ti arasında aman aman bir performans farkı yok,o fiyat farkını işlemciden yana kullanmak daha mantıklı geliyor.işlemciyi Ryzen 7 5700x'e yükseltemezsem 3070'in sadece para israfı olacağı düşüncesindeyim.burda sizin önem verdiğiniz şey anakart mıdır?.

rtx 3070 ile 3060ti arasında aman aman bir performans farkı yok,o fiyat farkını işlemciden yana kullanmak daha mantıklı geliyor.işlemciyi Ryzen 7 5700x'e yükseltemezsem 3070'in sadece para israfı olacağı düşüncesindeyim.burda sizin önem verdiğiniz şey anakart mıdır?.
Anakart ta önemlidir ama önceliğiniz ekran kartı ve işlemci olsun.Eğer 3060Ti ile ryzen 7 5700x alıcam diyorsanız alabilirsiniz sıkıntı yok rahatlıkla taşır 3060Ti'yı işlemci.O zaman attığınız sistemin yanına bir de işlemci soğutucu alın kendi sitesinden veya başka bir siteden çünkü işlemci soğutucusu yok işlemcinin.Bir de samsung 980 ekleyin güzel olur sistem.

Marka hazır sistemler önermem, daha ucuza daha iyilerini bulabiliyorsun.

Ayrıca RTX ve DLSS teknolojisi bir tık altında olsa da AMD'de mevcut, gayet de stabil çalışıyor. 3060 yerine kesinlikle RX 6700 XT veya 6750 XT öneririm, tam bir F/P ürünü, 12 GB VRAM'de cabası.

Tavsiyem RX 5700X & RX 6700 XT ikilisini seçmen, tüm AAA oyunları Ultra ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsin.

Geri
Yukarı