HP w1907v Piano Black Monitör ne kadar eder ?

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B
G

Gamiurams

Ziyaretçi
Arkadaşlar elimde bu monitörden var. Kullanmadığım için satmak istiyorum sizce ne kadar eder. 2008de almıştım.

tzd79.jpg

Ürünün ayrıntıları.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/...foCategory&cc=tr&dlc=tr&lc=tr&product=3412623

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kullandığın için 80-90 TL civarından satabilirsin diye düşünüyorum.
Bakkallara satarsan 30 liraya almak isteyeceklerdir.

Hmm o zaman düz 100 liraya vereyim ben kutusunda duruyo. Satma amacım zaten bilgisayarı satıyorum yeni sistem alırken hepsini yesyeni alıcam o yüzden.

Hmm o zaman düz 100 liraya vereyim ben kutusunda duruyo. Satma amacım zaten bilgisayarı satıyorum yeni sistem alırken hepsini yesyeni alıcam o yüzden.

Fena bir ürün değil hocam. Bu çözünürlüğe sahip güncel monitörler 160-230 TL civarında. Bu ise 120 TL eder. 120'den kapı açıp 100'e satılır en kötü. Kutusu olması da büyük avantaj sizin ve alıcı için.

Fena bir ürün değil hocam. Bu çözünürlüğe sahip güncel monitörler 160-230 TL civarında. Bu ise 120 TL eder. 120'den kapı açıp 100'e satılır en kötü. Kutusu olması da büyük avantaj sizin ve alıcı için.

Sağolasın hocam ayarlıyacaz bişeyler bakalım.

- - - Güncellendi - - -

Hocam şimdi farettimde ekranda ölü piksel var. Kaça gider böyle ?

u18fx.jpg

Ayrıca yıllar sonra monitörde hoparlör olduğunu farkettim :) Fiyata etki edermi ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı