HP X24C alınır mı?

Bu yüzden mi hahahaha tercih ettin?
Teknik detaylar yok. Rampage gibi markalardan farksız.
Söylediğin şey çok alakasız ve komik. Bu yüzden Hahaha tercih ettim :)
HP markasını Rampage markasına benzetmek mi ? Bruh.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Söylediğin şey çok alakasız ve komik. Bu yüzden Hahaha tercih ettim :)
HP markasını Rampage markasına benzetmek mi ? Bruh.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelemeyi izledim. Bir şey belirtmiyor. Ayrıca HP'nin kaliteli olduğunu savunmak da yanlış. Hele ki böyle bir ürünü varken. İllaha ki alacağım diyorsanız sizin paranız.

Neden kötü olduğunu açıklar mısın? Neden saçma sapan bir şey?
Döngüye mi girdin?
Olması gereken:

Döngüye mi girdin?
Olması gereken:
Bu bir cevap değil? Link atmışsın. Buradan ne anlamam gerekiyor?
İlk mesajına bakalım:
Alınmaz. TV alır gibi monitör alıyorsun. Saçma sapan bir şey.
Buradan ne anlamam gerekiyor? Sadece ürünün kötü olduğunu söylemişsin, ama neden kötü olduğunu, neden saçma sapan bir şey olduğunu açıklamamışsın?
Monitörlerden çok anlamıyorum doğrudur. Çok anlamadığım için buraya konu oluşturdum zaten. Konu monitörün VA panel olmasıysa, oyun oynayacağım için IPS panel tercih etmedim. Senden tek istediğim o linkteki monitörlerin özelliklerini açıklaman. Eğer uğraşmak istemiyorsan konuya yazmayabilirsin.

Bu bir cevap değil? Link atmışsın. Buradan ne anlamam gerekiyor?
İlk mesajına bakalım:

Buradan ne anlamam gerekiyor? Sadece ürünün kötü olduğunu söylemişsin, ama neden kötü olduğunu, neden saçma sapan bir şey olduğunu açıklamamışsın?
Monitörlerden çok anlamıyorum doğrudur. Çok anlamadığım için buraya konu oluşturdum zaten. Konu monitörün VA panel olmasıysa, oyun oynayacağım için IPS panel tercih etmedim. Senden tek istediğim o linkteki monitörlerin özelliklerini açıklaman. Eğer uğraşmak istemiyorsan konuya yazmayabilirsin.
Dostum ben aldım ve kullanıyorum gayet güzel ips paneli aratmıyor kesinlikle alabilirsin almadıysan ama şu an 100 tl zam gelmiş sanırım yine de alınır.

Neden kötü olduğunu açıklar mısın? Neden saçma sapan bir şey?
Konuyu hortlatıyorum. Yaklaşık 1 yıllık kulanımın ardından yorumlarımı belirteyim.
1-) Ghosting var
2-) Işık sızması var
3-) Renkleri çokta iyi vermiyor.
Sonuç olarak biraz daha para ekleyip düzgün monitör almak daha mantıklı.
@LaMorte

Yeni konular

Geri
Yukarı