Çözüldü Hp Yazıcı Nasıl Hard Resetlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, hp deskjet 2620 yazıcısına sahibim. Yazıcının arayüzüne girmeye çalıştığımda admin-password kimlik doğrulaması ile karşılaşıyorum fakat hatırlama şansım yok. Fabrika ayarlarına nasıl döndürebilirim?

(Wifi+İptal kombinasyonu önerecek arkadaşlar, bu yöntem sadece wireless seçeneklerini sıfırlıyor. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, HP DeskJet 2620 yazıcısına sahibim. Yazıcının arayüzüne girmeye çalıştığımda admin-password kimlik doğrulaması ile karşılaşıyorum fakat hatırlama şansım yok. Fabrika ayarlarına nasıl döndürebilirim?

(Wi-Fi+iptal kombinasyonu önerecek arkadaşlar, bu yöntem sadece Wireless seçeneklerini sıfırlıyor. )

Güç dümesine basılı tutup 5 kera iptal tusu ve ondan sonra renkli butonuna basman lazım.

Arkadaşlar araştıra araştıra buldum.

Cihaz açık durumdayken arkadaki güç kablosunu çıkarın. 10-20sn bekledikten sonra iptal ve devam tuşlarına aynı anda basarken fişi takın ve cihaz kendini hazır hale getirene kadar basılı tutun. Paneldeki görseller vs. normalleştikten sonra cihazınız sıfırlanmış olacak.

Giriş ekranında varsayılan kullanıcı adı: Admin; şifre ise yok.

Herkese iyi sosyaller.

Arkadaşlar araştıra araştıra buldum.

Cihaz açık durumdayken arkadaki güç kablosunu çıkarın. 10-20sn bekledikten sonra iptal ve devam tuşlarına aynı anda basarken fişi takın ve cihaz kendini hazır hale getirene kadar basılı tutun. Paneldeki görseller vs. normalleştikten sonra cihazınız sıfırlanmış olacak.

Giriş ekranında varsayılan kullanıcı adı: Admin; şifre ise yok.

Herkese iyi sosyaller.

Çıkarmadansa söyleyeyim güç tusuna basılı tutup 5 kere cancel tusuna basıp 1 kere renkli tusuna bassanda sıfırlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı