HS50 Pro vs. Cloud Stinger Core 7.1

Bütçe
500

UptownMamba35

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, iyi forumlar.

500 TL'ye kadar kulaklık tavsiyesi.
Yaklaşık 1-1, 5 ay önce Razer Kraken X ve Corsair HS35 arasında kalmıştım. Tercihim Razer oldu. Razer hakkında şikayetler hep aynıydı aslında, malzeme kalitesi. Korktuğum başıma geldi ve sadece boyunu ayarlarken kafa bandı kırıldı :) ses ve mikrofon kalitesinden gayet memnundum aslında üzülmedim desem yalan olur. Hepsiburada'dan 350 TL'ye indirimden almıştım aslında piyasanın gayet altında bir fiyattı. Şimdi garantiden iade alacağım yüksek ihtimal ile stoklarda bulunmadığı için ücret iadesi yapılacak. Yeni kulaklık için bütçem 500 lira. Rampage, Gamepower, vb. markalardan uzak durmak istiyorum.

Araştırmalarım sonucu 2 kulaklık arasında kaldım. Onlar da Corsair HS50 Pro ve HyperX Cloud Stinger Core 7.1. sizin öneriniz nedir? Önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mıdır?

Sanal 7.1 sistemi ve stereo arasındaki fark ve oyundaki hissiyatı açısından her kafadan farklı bir ses çıkıyor açıkçası. Kimine göre sanal 7.1 daha iyi kimine göre stereo. Profesyonel oyuncu olmak gibi bir idealim yok, oyun keyfimi bozmaması kafi :)

Son düzenleme:
İade yapılacağından emin misiniz? Siz kırdınız, kullanıcı hatası diyip geri gönderebilirler. Her neyse, bence her ikisi de gayet iyi, sizi üzmez ikisi de.

İade yapılacağından emin misiniz? Siz kırdınız, kullanıcı hatası diyip geri gönderebilirler. Her neyse, bence her ikisi de gayet iyi, sizi üzmez ikisi de.
Garanti hizmetini sağlayan firma iade dedi. Bana verdikleri iade formunu satıcıya gönderdim, satıcı firmanın böyle bir hakkı var mı ki? Garanti hizmetini sağlayan firma iade dedikten sonra.

Geri
Yukarı