Htc Desire 816G Sürümünü Manuel Yükseltme

BoranK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonda en son 4.4.2 güncellemesi var. Daha da gelmeyecekmiş. Bunu manuel bir şekilde yükseltebilir miyim?

XDA Developers sitesine telefonun modelini yazarak telefonunuz için geliştirilmiş ROM'ları bulabilirsiniz. İstediğiniz ROM'a tıklayıp yönergeleri takip ederseniz kolayca sürümünüzü yükseltebilirsiniz.

Şimdi dediğiniz siteye baktım, Telefon modelim yazıyor başlıkta zaten. Oradan başka bir siteye kaydım, 5.0 güncellemesi geliyor sanırım telefona HTC® Official Updates Tracker testing yazıyor. O yüzden ROM yükleyip garantiyi bozmak pek mantıklı gelmiyor.

Şimdi dediğiniz siteye baktım, Telefon modelim yazıyor başlıkta zaten. Oradan başka bir siteye kaydım, 5.0 güncellemesi geliyor sanırım telefona HTC® Official Updates Tracker testing yazıyor. O yüzden ROM yükleyip garantiyi bozmak pek mantıklı gelmiyor.
Eğer cihazın garantisi varsa hiç dokunma zaten. Ben kendi One Mini'me garantisi bittiği için ROM yükledim. Şu an öyle kullanıyorum. Performansının oldukça arttığını söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı