HTC Desire 820 veya LG G2

eeburak11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kullanan varsa telefon hakkındaki görüşlerini söyleyebilir mi? G2 ve htc arasında kaldım ama htc daha şık geldi bana önerileriniz nelerdir ?

G2'nin işlemcisi çok daha güçlü. G2 öneririm.

Kullanan arkadaşlar varsa + ve - lerini söylerse memnun olurum tasarımı çok hoşuma gitti tasarım bakımından bence g2'den üstün ancak herşey tasarım değil. Dediğiniz gibi işlemci farkı büyükse g2'ye yönelicem.

HTC Desire 820 kullanan arkadaş yok mu?

Ben desire 820 kullanıyorum.
G2deki arka tuşları sevmediğimden almadım.
Ekranı büyük olmasını istediğimden(film izlemek ve bolca sitelere girdiğimden) htc aldım ben.
Büyük oyunlar yüklemedim açıkcası. Orta düzey oyunlar oynadım ve fazlası ile yeterli. Kullanım amacına göre değişir alacağın telefon.

Ağır oyunları sıkıntısız oynatırsa htc almayı planlıyorum hem oyun hem dizi izliyorum telden.

Youtube'da oynayanlar var. Videolari izle.
Son karar alıcının. Htcden memnunum ve su an onunla yazıyorum. Laptopumu eve de 1 saat kullanirim. Genelde telefonun sarji yetiyor bana.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı