HTC ONE (M8) VS Samsung GALAXY S5

MUSTAFA ÖNDEER

Hectopat
Yer
Eskisehir, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu son ayda 2 tane yeni amiral gemisi telefonlar çıktı bunlar M8 ve Galaxy S5 Yeni telefon alacağım. Şimdi İphone 5s (Beyaz Renk) Kullanıcısıyım. M8 in kamerası benim için önemli değil. 1 kamera için o telefondan vazgeçilmez. Prof. Kameram var. Siz Hangisiniz seçerdiniz. Önerileriniz ne olurdu?
İYİ YANI VE KÖTÜ YANI olarak ayırır mısınız.

HTC One M8'in avantajları; radyo var, pixel yoğunluğu 441 ppi . Tasarımı daha iyi. Geri kalan tüm alanlarda S5 daha önde. Fakat görünüş olarak yara bandına benzeyen bir telefonum olsun istemezdim.

Ya evet gerçekten M8 tasarım ve PPi olarak çok fark atıyor. Htc M8 2.3 Ghz Galaxy s5 2.5 Bunun da farkı olur diye düşünüyorum.

Bence M8 daha onde gibi. Ama tabiki kullanim amacina gore degisir.

Herkez öyle diyor M8 daha önde diye. Fakat HTC nin yapımcısı M8 e 16 MP kamera koysaydı Kesinlikle herkezin güvenini alırdı M8.

Samsung'un kamerası da 1520 veya Z kadar kaliteli olmadığı için M8 seçmekle kamera konusunda büyük kayıplar yaşamayacaksın. M8 şıklıkta rakipsiz, sırf bu yüzden değer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu linkte herşey ortada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…