HTC ONE M8s Telefona M8 Custom ROM Atmak

GokayOz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese,
HTC ONE M8s telefonum için internette her yere göz attım custom ROM için. Ama karşıma hep HTC ONE M8 Custom ROM'larını çıkardı. Ben M8 custom ROM'unu benim M8s'ime yaparsam telefonuma neler olur?

Şimdiden teşekkürler.

M8, SD 801 üzerinden güç alırken, M8s SD 615 üzerinden güç alıyor. Telefonun brick olur açamazsın. HTC cihazlar da bu işlemleri yapmak oldukça zordur. Bir Samsung gibi kolaylık bekleme. HTC cihazlara zaten genelde Custom ROM gerekmez çünkü Stock gelen ROM her zaman stabildir.

M8, SD 801 üzerinden güç alırken, M8s SD 615 üzerinden güç alıyor. Telefonun brick olur açamazsın. HTC cihazlar da bu işlemleri yapmak oldukça zordur. Bir Samsung gibi kolaylık bekleme. HTC cihazlara zaten genelde Custom ROM gerekmez çünkü Stock gelen ROM her zaman stabildir.
Cevabınız için teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Cihaz aldığım zaman HTC'nin en son çıkarttığı telefondu onun için almıştım.Tek sıkıntım keşke root atabilseydim.
Bootloader kilidini açmak lazım sonra rootlamak gerekiyor. HTC için bu işlemler gerçekten deneyim gerektiriyor aksi takdirde açılmayabilir cihaz. Samsunglar gibi kolay değil maalesef. Sakın yanlış anlamayın. Root yetkisini ne için istiyorsunuz? Sadece Custom Recovery yüklemek ve Custom ROM atmak için mi?

Bootloader kilidini açmak lazım sonra rootlamak gerekiyor. HTC için bu işlemler gerçekten deneyim gerektiriyor aksi takdirde açılmayabilir cihaz. Samsunglar gibi kolay değil maalesef. Sakın yanlış anlamayın. Root yetkisini ne için istiyorsunuz? Sadece Custom Recovery yüklemek ve Custom ROM atmak için mi?
Evet custom rom atacaktım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı