HTC Rhyme s510b Avrupa Orijinal Android Update

Bir yakınımd
a HTC Rhyme s510b mevcut, kendisi batarya hariç makinadan memnun.

Bataryasını yenileyeceğim ancak baktığım kadarıyla Android yazılımı çok eski, globalde en son Android 4 güncellemesi almış, bizde 2.3'de kalmış. Ben gözüme Avrupa güncellemesini kestirdim, onlarınki de 4.0.

Sorum şu: Geçmişte orijinal Avrupa güncellemesini yapmayı deneyen oldu mu? Şayet güncelleyen olduysa sistemde herhangi bir gariplik vs. oluyor mu ve TR dil desteği var mı?

NOT:Özel ROM atmak istemiyorum.

Güncelleme:

....................................

www.HTCdev.com'daki Avrupa ROM'u kurdum, ilk izlenimime göre sorun yok gibi.
Sorunlu kısım kurma aşaması oldu. Eski bir işletim sistemi ile RUU ile kurulum çok daha problemsiz, Win10'da USB driver vs. ile uğraşmak gerekiyor. Kenarda duran eski laptobumda XP yüklü, onda HTC sync yüklemesi sonrası driver sorunu olmadı. Ancak RUU ile kurulumda HTC sync kendi kendine açılıyor, açılınca da işlem gerçekleşmiyor, uzun süre sending diye bekletiyor. HTC Sync'i kurduktan hemen sonra kaldırmak gerekiyor, USB driverı ayrı olduğu için sorun olmuyor. Benim kurulum aşamasında yararlandığım kaynak:RUU takes a long time sending.......

Pil olarak HTC yazan ürünler yerine Sertec aldım, HTC yazanları tavsiye etmem.

Konu kapandı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı