HTML Dosyasını Linke Çevirmek

OrcunOzturk

Hectopat
Daha fazla  
Ben yeni yeni HTML dosyaları oluşturmaya başladım. Bugün bir sayfa oluşturdum ve arkadaşımla paylaşmak istedim. Bunu nasıl ve hangi yolla yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bir hosting alıp oraya kurman gerekiyor yada komple tüm dosyaları olduğu gibi zip olarak gönderebilirsin.

Ben yeni yeni HTML dosyaları oluşturmaya başladım. Bugün bir sayfa oluşturdum ve arkadaşımla paylaşmak istedim. Bunu nasıl ve hangi yolla yapabilirim?

Merhaba;
1- ) 2 nizde bilgisayarınıza teamviewer programı kurarak dosyalarınızı birbirinize sürekli taşımamak için sadece şifre paylaşımı yaparak gösterebilirsiniz. Program içinden de paylaşım yapabilirsiniz.

2- ) Dosyalarını paylaşmak istersen oluşturduğun dosyaların hepsini tek klasör içinde zip (sıkıştırarak) yaparak paylaşman gerekir. Sürekli zaman kaybı yapmamak için 1 yöntemi kullanın hatalarınızı ve paylaşımlarınızı hızlıca yapın :)

Bilgisayarına XAMPP veya APPSERV kurup modem ayarlarından 80 portunu açarak arkadaşlarına ip adresini yollarsan sayfalarını görebilirler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı