HTML uzantılı dosya virüs mü?

Filipe1114

Yoctopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bunun virüs olduğundan süpheleniyorum ama içindekini merak ediyorum bu dosyayı nasıl acabilirim bilgisayara virüs bulaştırmadan?

Dosya Ekleri

• ddd.png
    45,4 KB · Görüntüleme: 44
Selam arkadaşlar, bunun virüs olduğundan süpheleniyorum ama içindekini merak ediyorum bu dosyayı nasıl acabilirim bilgisayara virüs bulaştırmadan?

HTML'den virüs bulaşması bence imkansız. Exe'ler falan her türlü giriyor da HTML zaten web dili değil mi

Hocam önemli bir dosya mı nereden geldi.
hocam önemli bir yerden gelmedi ama buna benzer mailden 3 tane geldi bu ilk geleni ve 3 de aynı konu aynı olay içindekileni cidden merak ediyorum acaba virüs yemeden nasıl açabilirim

Hocam önemli bir yerden gelmedi ama buna benzer mailden 3 tane geldi bu ilk geleni ve 3 de aynı konu aynı olay içindekileni cidden merak ediyorum acaba virüs yemeden nasıl açabilirim?

Hocam riske atmaya gerek yok ama bazı programlar var.

@Filipe1114 hocam kaçma değil bazı programlar var onlarla virüs taraması yapın ve ona göre karar verin ama ben merak uğruna ne olursa olsun açılmasını onermem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…