HTML ve CSS ile para kazanılır mı?

zagor123

Centipat
Sadık Dursun'un Udemy kursuyla HTML ve CSS öğreniyorum HTML bitti sayılır. Çok az Python, C+ vs. de biliyorum. Bu şekilde para kazanmak mümkün mü? HTML ve CSS bitince JS başlamayı düşünüyorum ama doğru mu, nasıl ilerlemeliyim? Bir yandan AÖF bilgisayar programcılığı okuyorum. İlk bitirdiğim üniversitenin diplomasıyla iş bulmaya da çalışıyorum ama olmuyor o yüzden acele ediyorum. Öğrenmeye devam ederken bir yandan da para kazanmanın bir yolunu bulmak istiyorum.

Hocam ben frontend için bir gelecek görmüyorum ama fiver da freelancing yapabilirsiniz. Şu an bu tür işleri yapay zekaaya yaptırabiliyorlar.

ChatGPT'nin kat kat iyisini yapabileceği şeyleri öğrenmek zaman kaybı.

Açıkçası şu hazır site yapan siteler gayet güzel işler çıkartıyor gibi ondan öyle demiştim. Size göre nasıl bir geleceği var?
Şirketlerde bolca frontend developera ihtiyaç var. Hazır siteleri önerirseniz gülerler adama. Sadece tasarım olarak düşünmeyin, frontend developer gelen veriyi de işlemekle mükellef UI katmanında.

HTML ve CSS bitince JS başlayarak devam etmek istiyorum. Dikkat etmem gereken neler var? Hem öğrenirken hem de proje geliştirip kendimi gösterirken nasıl ilerlemeliyim? Ne tarz projeler yapmalı ve insanlarla nasıl paylaşmalıyım?

HTML ve CSS bitince JS başlayarak devam etmek istiyorum. Dikkat etmem gereken neler var? Hem öğrenirken hem de proje geliştirip kendimi gösterirken nasıl ilerlemeliyim? Ne tarz projeler yapmalı ve insanlarla nasıl paylaşmalıyım?
R10.net e üye olun orada paylaşın çok daha sağlıklı cevaplar gelecektir.

Geri
Yukarı