HTML yarıda bırakılmalı mı?

etpirexx

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Ben 13 yaşındayım ve hayalim yazılım mühendisi olmak. Bu yaz tatili boyunca HTML, CSS ve JS dillerini öğrenmek istiyorum fakat çok yanlış bir giriş yaptım. Algoritma ve yazılımla alakalı kavramları öğrenmeden VS Code ile HTML öğrenmeye başladım. İçerik etiketlerini vb. bitirdim, formlarda kaldım. Bayağı kod yazdım. Sizce HTML yazmaya devam mı etmeliyim yoksa yazılım kavramlarını öğrenip sil baştan mı yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam. Ben 13 yaşındayım ve hayalim yazılım mühendisi olmak. Bu yaz tatili boyunca HTML, CSS ve JS dillerini öğrenmek istiyorum fakat çok yanlış bir giriş yaptım. Algoritma ve yazılımla alakalı kavramları öğrenmeden VS Code ile HTML öğrenmeye başladım. İçerik etiketlerini vb. bitirdim, formlarda kaldım. Bayağı kod yazdım. Sizce HTML yazmaya devam mı etmeliyim yoksa yazılım kavramlarını öğrenip sil baştan mı yapmalıyım?
Web siteleri programlaması için fazla matematik gerekmiyor. Yazılım kavramlarını öğrenirken bir yandan da devam edin çalışmalarınıza. Bırakmanıza gerek yok HTML'i.

Hem HTML öğren, hem kavramları öğren. Zararı değil faydası olur. İkisi birden zor geliyorsa HTML'ye ara verip kavramlara yoğunlaşabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana tavsiyem gerçekten önemli bulduğun eksik konularını öğren. Ardından bir projeye giriş, ne olduğu hiç önemli değil. Projeyi yaparken yapmak istediğin şeyleri yapamadığında öğrenmek için çaba harcayacaksın zaten.

Dostum HTML form işlerini bilmeden site olmaz örnek vereyim giriş kayit ya da veri göndermek.
Bunlar form bilmeden olmaz.

Post - get methodlarını öğren.

Bu JS'ye giriyor ama ilk öğrenmesi gereken şey o değil

Yeni konular

Geri
Yukarı