HTML5 & CSS Eğitim Seti Önerisi

TeknoMen

Hectopat
Daha fazla  
Yazılıma yeni başladım ve ilk olarak HTML5 ve CSS öğrenmek istiyorum.
Doğrusu ben bu işte kararlıyım ve başlangıç veya temel seviye eğitim seti istemiyorum.
Daha çok beni başlangıçtan orta seviyeye öğretecek bir eğitim seti istiyorum.
Yani uzun lafın kısası beni HTML5 & CSS başlangıçtan orta seviyeye taşıyacak bir eğitim seti istiyorum.
Önerebileceğiniz bir eğitim seti var mı?
Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HTML ve CSS için eğitim seti almanı tavsiye etmem. Eğitim seti ne kadar iyi olursa olsun bir yerden sonra sıkıyor. Bunu daha önceden CSS'i eğitim setiyle öğrenmeye çalışan biri olarak söylüyorum. Sana tavsiyeyem temel olarak HTML'i Youtube videolarından öğrenmek(Liste elemanlarına kadar gelsen senin için şu anlık yeter) ve öğrendiklerinle çok basit bir site yapmaya çalışman ve siteyi CSS ile güzelleştirmek. Bu şekilde takıldığın yerleri internetten araştırarak öğrenmek senin için çok daha iyi olacaktır ki ben tamamen bu şekilde öğrendim. Ama illa elimin altında bir kitap olsun diyorsan Rıza Çelik'in kitaplarına bakabilirsin zamanında PHP için onun kitabını kullanıştım dili çok anlaşılır ve eğlenceliydi CSS kitabı da az PHP kadar iyidir diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı