Huawei akıllı saat bileklik mi vs Samsung akıllı saat

749580

Femtopat
Şu an Huawei band 8 kullanıyorum ölü piksel sorunu nedeniyle bedel iadesi mi talep etsem yoksa değişim/onarım mı talep etsem?
İade talebim onaylanırsa ne yapmamı önerirsiniz?
Seneye telefon değiştireceğim S24 ya da S25 almayı düşünüyorum eğer aklıma eserse S23 düşünüyorum iade parasını bunun için mi saklasam yoksa Galaxy Watch ya da Huawei akıllı saat mi alsam 4000 TL daha biriktirip?
Ya da değişim, onarım talebi mi etsem?
Ne yapmamı önerirsiniz?

Daha önceden Huawei band 7 kullanmıştım band 8 alınca kullanmayı bıraktım. (band 8'den memnunum ama aklımda acaba var)

Telefonum Samsung.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Huawei band 8 kullanıyorum ölü piksel sorunu nedeniyle bedel iadesi mi talep etsem yoksa değişim/onarım mı talep etsem?
İade talebim onaylanırsa ne yapmamı önerirsiniz?
Seneye telefon değiştireceğim S24 ya da S25 almayı düşünüyorum eğer aklıma eserse S23 düşünüyorum iade parasını bunun için mi saklasam yoksa Galaxy Watch ya da Huawei akıllı saat mi alsam 4000 TL daha biriktirip?
Ya da değişim, onarım talebi mi etsem?
Ne yapmamı önerirsiniz?

Daha önceden Huawei band 7 kullanmıştım band 8 alınca kullanmayı bıraktım. (band 8'den memnunum ama aklımda acaba var)

Telefonum Samsung.

Hocam biri bileklik birisi saat ona göre karar vermeniz gerek ben olsam Samsung Watch alırdım hazır Samsung telefona da geçicekken birbiriyle uyumlu olsun diye.

Huawei'nin tek artı yönü pil ömrü onun dışında tercih edilme sebebi olacağını düşünmüyorum belki kişiden kişiye tasarım beğenisi olarak tercih edilebilir. Samsung cihaz da kullandığınıza göre ekosistem oluşturmak için Samsung saat tercih edebilirsiniz, hatta daha sonrasında imkanınız varsa Buds'da alıp tam bir ekosistem oluşturabilirsiniz.

Anladığım kadarıyla bedel iadesi talep edip Galaxy Watch almalıyım.

Huawei Watch GT'lerin tek avanatajı pil performansıymış üstelik telefonum Samsung geçeceğim telefonda Samsung.

Yeni konular

Geri
Yukarı