Huawei Ascend P1 ana ekrana atma sorunu

SMOKEALOT

Hectopat
Telefonu N11.com'dan cumartesi günü teslim aldım. Ancak telefonda oyuna girdiğimde kısa bi süre sonra ve menüye içeriğinde uygulamalardan sonra widgetlar kısmına geldiğinde aniden sadece duvarkağıdı görünüp kendimi ana ekranda buluyorum. Yeniden başlattığımda bu sorunlar ortadan kalkıyor. Sizce sebebi ne olabilir ?

4.0.3 android sürümü. Sorunla karşılaştığımda arka planda uygulama yoktu. Bu arada wifi ile ilgili bi sıkıntı vardı, başka bir başlıkta bilgisayarın modelini sormuştunuz. Müsait zamanınızda onada bakarsanız çok iyi olur saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce android telefon kullanmadığım için bu tip terimleri pek bilmiyorum. Rom'un telefonu garanti kapmasından çıkardığını duydum bu doğru mu ?

Dediğiniz gibi galiba ana ekrana atmasının sebebi Ram'in dolmuş olması olabilir. Çünkü bu sorunla karşılaştığımda baktığımda Ram %89'da görünüyordu. Telefona Clean Master yükledim oradan baktım. Ancak Ram'deki dosyaları bir türlü silemedim. İçindeki dosyaları silmeme rağmen yüzdesinde bi azalma olmadı. Ancak telefonu yeniden başlattığımda siliniyor.

- - - Güncellendi - - -

Daha güncel bir ROM yükleyin cihaza.
Rom'un telefona katkısı nedir ? Birde telefonu bazen sessize alıyorum. Geçen gün sesini açmaya çalıştım olmadı. Kendimi bi başkasından aradım bir türlü ses gelmiyordu. Kapatıp açınca sorun düzeldi.

Anladım, peki ses olayının sizce sebebi ne olabilir. Üretimden kaynaklanan bir hata mı yoksa dediğiniz gibi güncelleme ile çözülebilecek bir sorun mu ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı