Huawei B535-232 (redbox) anten önerisi

Yer
Eagle Mars Colony
Huawei B535-232 modemine sahip redbox ya da Superbox abonesi olup anten kullanan var mı? Sinyal gücü çok iyi değil, 20-25 Mbps down. 5-10 Mbps up. Alıyorum ancak anten kullanıp indirme hızını arttırmak istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kardeşim bu ürünü denediniz mi?

Kullanmadan önce ve sonra hız durumunu paylaşır mısınız? Nereden, hangi ürünleri satın aldınız?
Geçen hafta bu antenden sipariş vermiştim ama daha gelmedi:

Bu hafta gelirse hız sonuçlarını paylaşırım. Bir de aşağıdaki antenlerden var. Bina dışında uygun bir yere konulduğunda daha verimli olabilir ancak emin değilim:

Anten alma sebebi aldığın sinyalin kalitesini arttırmak için mi yoksa sinyalin yayıldığı alanı genişletmek için ve ping durumlarınıda ürün geldikten sonra test edebilir misin?

Sorun antende değil. Normal bir telefon hattı gibi çalıştığı için hızların değişiklik gösteriyor.

Bu antenler bir işe yaramıyor. Bir kaç kişi aldık değişiklik yok

Antenleri hemen hemen 1 haftadır deniyorum. Modemin karıştır ve harici anten modu, dahili anten modundan hız konusunda daha iyi sonuç veriyor ancak ping değerinde hiç etki etmedi beklediğim gibi.

Antenleri hemen hemen 1 haftadır deniyorum. Modemin karıştır ve harici anten modu, dahili anten modundan hız konusunda daha iyi sonuç veriyor ancak ping değerinde hiç etki etmedi beklediğim gibi.

Abi bende de aynı sorun var. Sen tahmini kaç Mbps alıyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…