Huawei Band 8 alınır mı?

sharp44

Decapat
Daha fazla  
Sizce alınır mı? Kullanan var mı?

Ben Huawei band 7 kullanıyordum çok memnundum ama gereksiz gelmeye başlayınca sattım ve Huawei band 8 alınır bu fiyata daha mantıklısı yok gibi

Huawei Band 8 varken Mi Band 8'in albenisi yok

Fiyatına değmez bence tasarım olarak da hoş değil bence demode duruyor

Huawei band 8 varken Mi Band 8'in albenisi yok.

Fiyatına değmez bence tasarım olarak da hoş değil bence demode duruyor.

Olabilir hocam sadece teklif sundum ben hem mi band 4 hem de redmi Smart band2 kullandim memnundum.

Olabilir hocam sadece teklif sundum ben hem Mi Band 4 hem de Redmi Smart band2 kullandim memnundum.

Band 8 kötü değil ama çoğu yönden geri özelliğe sahip 2023'te bu fiyata iPhone 11 almak neyse Mi Band 8 almakda o gibi bir şey gözümde ben beğenemedim.

Band 8 kötü değil ama çoğu yönden geri özelliğe sahip 2023'te bu fiyata iPhone 11 almak neyse Mi Band 8 almakda o gibi bir şey gözümde ben beğenemedim.
Kendimle celisecegim ama Aslında band 8 almamak için ekran oranı bile yeterli.Fakat küçük ekran sevende var

Kendimle celisecegim ama Aslında band 8 almamak için ekran oranı bile yeterli. Fakat küçük ekran sevende var

Çok demode eski bir tasarım o kordon o halkalar 10 yıl öncesinindi ve o ekran şeklide eski ve şık değil Huawei band 8 estetik ve çekici duruyır üstelik daha ince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…