Huawei Band 8 mi yoksa Xiaomi band 8 mi?

The Ratex

Decapat
Daha fazla  
Bu ikisinden birini almak istiyorum ama hangisi alacagima kararsiz kaldim. YouTube'dan izledim videolarini falan ama yine kararsiz kaldim. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende band 8 var. Gayet güzel bir cihaz ekranı 60hz görünümü falan çok güzel parlaklığı çok güzel özellikleri çok güzel. Genel olarak performans konusunda aralarında çok büyük farklar yok. Gözünüze güzel geleni alın derim ben. Huawei daha güzel bence ama ben xiaomiyi denemek istedim. Huaweide ki üstten kaydırma paneli, ekranının dikdörtgen şeklinde olması daha iyi bence. Özellik vb. den ziyade görünüm olarak kıyaslarsak da Huawei saat gibi Xiaomi ise bileklik gibi duruyor.

Bende band 8 var. Gayet güzel bir cihaz ekranı 60Hz görünümü falan çok güzel parlaklığı çok güzel özellikleri çok güzel. Genel olarak performans konusunda aralarında çok büyük farklar yok. Gözünüze güzel geleni alın derim ben. Huawei daha güzel bence ama ben Xiaomi'yi denemek istedim. Huawei'de ki üstten kaydırma paneli, ekranının dikdörtgen şeklinde olması daha iyi bence. Özellik vb. den ziyade görünüm olarak kıyaslarsak da Huawei saat gibi Xiaomi ise bileklik gibi duruyor.

Peki Xiaomi'de extra olarak hesap makinesi ekleyebiliyor muyum bir kişide gormuştum sanki öyle bir şey var mi yani kendisinde yok hesap makinesi ama Play Store'den Mi Band 8 faces'dan ekstra olarak yukleniyor mu?

Huawei.
Tarz olarak hoşuma gitti aslında bir de sağlık alanında Huawei'in bayağı arge faaliyetleri falan var yani sunduğu veriler daha çok güven veriyor bana.

Benim de tarz olarak hoşuma gitti ama özellikte sanirsam Xiaomi daha önde.

Peki Xiaomi'de extra olarak hesap makinesi ekleyebiliyor muyum bir kişide gormuştum sanki öyle bir şey var mi yani kendisinde yok hesap makinesi ama Play Store'den Mi Band 8 faces'dan ekstra olarak yukleniyor mu?

Benim de tarz olarak hoşuma gitti ama özellikte sanirsam Xiaomi daha önde.

Spor ve sağlıksal ölçümler önemli ise huawei daha önde. Dediğin hesap makinesi 7 de vardı 8 e daha eklenmemiş gelir gibime geliyor kısa süre içerisinde. Ama net bir şey diyemem.

Spor ve sağlıksal ölçümler önemli ise Huawei daha önde. Dediğin hesap makinesi 7 de vardı 8'e daha eklenmemiş gelir gibime geliyor kısa süre içerisinde. Ama net bir şey diyemem.

Peki gelen mesajlara hazır olan şablonlardan yanıt verebiliyor musun araştırdım ama bulamadim. Bir de ekran sence küçuk gibi mi yoksa ideal mi?

Peki gelen mesajlara hazır olan şablonlardan yanıt verebiliyor musun araştırdım ama bulamadim. Bir de ekran sence küçuk gibi mi yoksa ideal mi?

Bana küçük gelmedi güzel geldi band 5 ten geçtiğim için de olabilir. hazır cevap olayını hiç denemedim ama var diye biliyorum almadan videosunu izlediğim adam var demişti.

Geri
Yukarı