Huawei Cihazlarda Bootloader Kilidini Açmak

Daha fazla  
Merhaba dostlar. Huawei P9 Lite cihazını kullanmaktayım. Cihazın orijinal yazılımını kullanmak istemiyorum. Lineage OS yüklemeyi düşünüyorum. Fakat cihazda Bootloader kilidini açamıyorum. Huawei'nin resmi sitesinde, Bootloader kilidini açmam için gereken kodu alamıyorum. Sonra öğrendim ki, Huawei artık kod vermiyormuş. Bunu başka yolla nasıl yapabilirim acaba?

bende root yapmak istiyorum ama nerde
bir aralar google formu doldurarak yapacağız demişler doğrumu bilmem ama benimki açılmadı :D

Zamanında bununla ilgili ayrıntılı bir konu yazmıştım. Şimdiye kadar kimsenin işine yaramadı. Ve kimsede doğru dürüst teşekkür etmediği için bir çok kişiye darıldığım konum olmuştur.

Buyrun umarım sizin işinize yarar.
Android Cihazlarda Root İşlemi
Zamanında bununla ilgili ayrıntılı bir konu yazmıştım. Şimdiye kadar kimsenin işine yaramadı. Ve kimsede doğru dürüst teşekkür etmediği için bir çok kişiye darıldığım konum olmuştur.

Buyrun umarım sizin işinize yarar.
Android Cihazlarda Root İşlemi

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, fakat bahsettiğiniz cihazlar arasında Huawei yok. Bana lazım olan şey Bootloader kodu. Onu alabilsem hemen ROM yükleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı