Huawei D16 en ucuz hangi mağazadan alınabilir?

Stoch

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Kendime Huawei D16 16/512 GB bilgisayar almak istiyorum. Ama hangi mağazadan daha ucuza alacağıma karar veremedim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Mağaza=Teknosa, Vatan vb. Online almayacağım, bizzat gidip görüp almak için.

@EZİC AJANI
@NovaRiper
@Nesquik
@TheMarsupilami

Son düzenleme:
Vatan'da indirimler varmış ve şu an fiyatı çok uygunmuş. Kesinlikle bakın derim. Ben sadece Online üzerinden öneriyordum. Mağazaları pek bilmiyorum maalesef.

Aynen, saolun. Hafta içi alacağım, Allah izin verirse.
Kayseri'de olup olmadığını bilmemiz biraz zorlaşıyor çünkü bazı mağazalar ellerinde olsa bile sanal mağazaya koymuyorlar. Kendim de yaşadığım için biliyorum şöyle oluyor. Hemen Online olarak koymadıkları fiziksel mağaza stokları mevcut oluyor, hafta içi yasaklar yavaş yavaş esniyor gitmeden önce Pazartesi günü size yakın teknoloji mağazalarını arayıp istediğiniz modelin stok olup olmadığını sorun. Eğer de bulamazsanız ve bu modeli almakta ısrarcıysanız online olarak sipariş vermekten başka bir seçeneğiniz bulunmuyor. Israrcı değilseniz farklı modellere bakabilirsiniz.

Umarım yardımım dokunur, gideceğiniz mağazalara gitmeden önce arayıp mutlaka konuşup sorun.

Ya Vatan ya da Teknosa' dan bakacaksınız. Ama anlamadığım şey niye illa mağazadan alınacak ki, görmenizi gerektiren durum ne?

Ayrıca HP 15' ten bütçe ta buralara kadar gelmiş, oyun bilgisayarı neden düşünmüyorsunuz da Huawei' e yöneldiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…