Huawei freebuds 4i muadili kulaklık önerisi

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Huawei freebuds 4i kulaklık almayı düşünüyorum. Aynı fiyat bandında daha güzel kulaklıklar var mıdır? Önerilere açığım. Aktif gürültü engelleme olayını daha denemedim ama bu özelliği kullanmaya hevesliyim, bu özellik olursa da sevinirim. Fiyat bandı aslında 800tl fazla, taksitle alınabilir diye bu kulaklığı düşünüyorum. Daha ucuz önerileriniz varsa değerlendirebilirim.

Samsung Galaxy Buds 2 alabilirsin, ben çok araştırdım bu konuyu ve Buds 2'nin ses kalitesi çok daha iyi. Soracağın bir soru varsa sorabilirsin.

Ben bunu almayı düşünüyorum.
Samsung Galaxy Buds 2 alabilirsin, ben çok araştırdım bu konuyu ve Buds 2'nin ses kalitesi çok daha iyi. Soracağın bir soru varsa sorabilirsin.
800tl bile çok geliyor bana. Bunlar daha da fazla fiyat bandinda dostlar. Guzellerdir, eminim ama bütçemi aşıyor.

800tl bile çok geliyor bana. Bunlar daha da fazla fiyat bandinda dostlar. Guzellerdir, eminim ama bütçemi aşıyor.
Fiyat arttırılmayacaksa FreeBuds 4i'de güzel cihazdır, üzmez. Ben de Türk Telekom'dan aylık 140₺ taksitle aldım yoksa benim de bütçemi aşacaktı bu fikiri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Geri
Yukarı