Huawei FreeBuds 5I nasıldır?

Kulaklık geldi ama ekolayzer hiç etkisi yok sende de oldu mu? Bir de kulaklık üstüden ses artırma ve gürültü kontrollerini ayarlayamiyorum ya ikisi ya da ikisi oluyor. Son olarak labs ayarları iki tıklama açtım fakat anlamadım anlatir misin?(hepsini cevaplarsan sevinirim)

Bende ortalama bir etki yaratmak ekolayzer. labs kısmından kulak kenarına tıklamayi ayarlayıp dokunma kontrollerine de aktfi gurultu engelleme ve ortam sesi arası geçiş atarsanız ikisini de ayni anda kullanabilirsiniz kulağınızın kenarına tıklamanız lazım kulak kenarından kontroller için.

Memnun kalmadıysanız bir an önce değişim veya iade yapmanızı tavsiye ederim.

Bende ortalama bir etki yaratmak ekolayzer. labs kısmından kulak kenarına tıklamayi ayarlayıp dokunma kontrollerine de aktfi gurultu engelleme ve ortam sesi arası geçiş atarsanız ikisini de ayni anda kullanabilirsiniz kulağınızın kenarına tıklamanız lazım kulak kenarından kontroller için.

Sağol deneyeceğim. Kulaklık kutudayken çıkarmadan sağ sola ittirince sallanıyor ama çıkmıyor normalmi

Birde en iyi anc ve ortam sesi için en büyük mü en küçük mü silikon takmalıyım?

Sağol deneyeceğim. Kulaklık kutudayken çıkarmadan sağ sola ittirince sallanıyor ama çıkmıyor normalmi

Birde en iyi anc ve ortam sesi için en büyük mü en küçük mü silikon takmalıyım?

Kutudan kolay çıkarılabilmesi ve rahat şarj olabilmesi için tam oturuk vaziyette değil normal bir olay.

Kulaklığın uygulamasından uyum testi yapmalısınız ve ona göre karar vermelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı