Huawei FreeBuds Pro vs FreeBuds 4

atilla5202

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Huawei FreeBuds Pro ile Huawei FreeBuds 4 arasında karar kılamadım. İki kulaklıkla alakalı videoları da izledim fakat emin olamadım. Bu seviyede veya ikisi arasında şu farkla diye tavsiye edebileceğiniz bir kulaklık var mı? Ek olarak bu kulaklıklardan birini kullanan biri varsa kulaklığı uzun süre sonra mikrofonunda performans kaybı tarzı veya benzer bir durum yaşayan oluyor mu?

Benim için önemli olan özellikleri: Ses gecikmesi olabildiğince az olmalı, karşı tarafa sesim iyi gitmeli ve mümkünse uzun şarj süresi istiyorum.

Tavsiyeler olan herkese şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,

Huawei FreeBuds Pro ile Huawei FreeBuds 4 arasında karar kılamadım. İki kulaklıkla alakalı videoları da izledim fakat emin olamadım. Bu seviyede veya ikisi arasında şu farkla diye tavsiye edebileceğiniz bir kulaklık var mı? Ek olarak bu kulaklıklardan birini kullanan biri varsa kulaklığı uzun süre sonra mikrofonunda performans kaybı tarzı veya benzer bir durum yaşayan oluyor mu?

Benim için önemli olan özellikleri: Ses gecikmesi olabildiğince az olmalı, karşı tarafa sesim iyi gitmeli ve mümkünse uzun şarj süresi istiyorum.

Pro alman senin için daha iyi bende Pro kullanıyorum mikrofon yanlış bilmiyorsam 4'e göre daha iyi pilde daha iyi gecikme aynıdır sanırım kuzenimde FreeBuds 4 kullanıyor memnun bende memnunum tek sıkıntısı bana ses az geliyor 100 seviyesinde kullanmama rağmen.

Pro alman senin için daha iyi bende Pro kullanıyorum mikrofon yanlış bilmiyorsam 4'e göre daha iyi pilde daha iyi gecikme aynıdır sanırım kuzenimde FreeBuds 4 kullanıyor memnun bende memnunum tek sıkıntısı bana ses az geliyor 100 seviyesinde kullanmama rağmen.
Yani iş için alacağım mikrafonu çok önemli tabi ama, karşı tarafında sesini duyabilmeliyim. Bir de ne kadar süredir kullanıyorsun? Başka kulaklıklara bakarken böyle 6.ayda falan bozulmalar oldu falan diyorlardı en azından 1 1.5 yıldan fazla götürsün istiyorum.

Yani iş için alacağım mikrofonu çok önemli tabii ama, karşı tarafında sesini duyabilmeliyim. Bir de ne kadar süredir kullanıyorsun? Başka kulaklıklara bakarken böyle 6.ayda falan bozulmalar oldu falan diyorlardı en azından 1 1.5 yıldan fazla götürsün istiyorum.

2 ay oldu Huawei kalitesiz ürünler üretmez bence en az normal kullanımda 1.5 hatta 2 yıl götürür gibi gecikmeye değineyim eğer dikkat edersen gecikmeye az da olsa hissediyorsun ben oyun için aldım örneğin gecikme yok denecek kadar az sol kulaklığı aldıktan 1 hafta sonra falan kulağıma takarken düşürdüm sorun olmadı malzeme kalitesi falanda iyi ben memnunum.

7 aydır Freebuds Pro kullanıyorum. Eşim için de Freebuds 4i aldım dün. Ben gayet memnunum. Bugüne kadar sorun yaşamadım. Karşı tarafa sesi iyi iletiyor ve şarj süreside gayet iyi.

Merhaba arkadaşlar,

Ne aldınız hocam?

Merhaba arkadaşlar,

Aslında bu soru biraz da sana bağlı, silikonlu kulaklıklar, silikonsuz kulaklıklara göre uzun kullanımda rahatsız edebiliyorlar. İki kulaklık arasında çok büyük bir fark yok.

Geri
Yukarı