Huawei Güvenilir Marka mıdır?

HeLLForc3

Hectopat
Merhabalar. Ben yeni bir akıllı telefon almak istiyorum. Huawei g700 fiyat ve performans bakımından bana çok uygun ama kafamda hala bazı soru işaretleri var. Huawei güvenilir marka mıdır? Çin kökenli olduğu için pek güvenemiyorum. Aldığım telefon 1-2 sene idare etsin isterim. Daha önce hiç çift kartlı telefon kullanmadım. Bazıları Lag problemi olduğunu söylüyor doğru mudur? 5 inç bir telefon için büyük müdür? Cepte rahatça taşınabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim TTNET modemim Huawei. Bir sorun çıktığında direk onları arıyorum, hemen yardımcı oluyorlar. Teknik servis ve müşteri hizmetleri konusunda başarılılar. Çin kökenli olduğuna bakmayın, Apple Amerikan fakat ürünlerini Çin'de yaptırıyor.

Fiyatına göre donanımsal olarak mükemmel kalıyor denebilir ama kanser eder mi onu bilemem. Yorumlar iyiye benziyor, kullanan birisini bulursanız daha başarılı bir yorum alabilirsiniz.

huawei g300 ve g330 gibi alt modellerinin bikacında sıkıntılar çıkmış ama ascend p1 ve p6 çok hoş ve ince modeller ....

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı