Huawei HG658C modem 120 TL'ye alınmalı mı?

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Bana modem lazım oldu ve Vodafone HG658c diye bir modem buldum. İnternette Huawei HG658c V2 var ama benim bulduğum modem V2 olan değil.

Letgo'da 50-60 tl ye çok güzel modemler var ben TD 9970 v3 modemini 60 TL'den almıştım hala kullanıyorum.
Huawei modemlerden uzak dur ayarları bütün Huawei cihazlarının ayarları fazla kısıtlı.

@239547 teşekkürler öneriniz için. Satıcı ile bir konuşacağım eksik bir şeyi var mı? vs. diye.
@AirJET ben Letgodan o fiyatlara bulamadım sizin bildiğiniz var mı? Temiz, arızasız, soketler de felan değişim olmamış, eksiksiz vs. Kargo parasını ben veririm.

Son düzenleme:
Satıcı ile bir konuşacağım eksik bir şeyi var mı? vs. diye.
Konuş ve geldiğinde birkaç saat kullan. Birkaç saatte sorun çıkarmıyorsa problem yoktur. GET ile satın alacağın için hemen onaylama ücreti. Beğenmezsen kargoyu karşılayıp geri iade edersin olur biter. Çok modem aldım bu şekilde. Hiçbirinde sorun yaşamadım. GET ile satış yapan bir kullanıcı ve müşterilerinden %100 olumlu geri dönüş almış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı