Huawei Mate 20 Lite alınır mı?

Xiaomi Pocophone F1

Buna bak istersen.

Ayrıca hepsiburada da alışveriş kredisi diye seçenek var üstüne fark koyarak 6 taksit yapıyor.

Honor Play 64 GB 4 GB RAM (Honor Türkiye Garantili) Fiyatı
Hocam daha önce alışveriş kredisiyle anneme s9+ aldık şimdi 500 lira faiz ödüyoruz aynısını tekrar yapmak istemiyorum
O paraya isminde lite geçen hiçbir telefonu alma parana yazık edersin.
Başka alabileceğim yokki teknosada veya vatanda. A7 2018 vardı mate 20 lite daha güzel geldi
Pocophone f1 bugün migrosta görmüştüm acaba migrostan telefon alınır mı?

Hocam daha önce alışveriş kredisiyle anneme s9+ aldık şimdi 500 lira faiz ödüyoruz aynısını tekrar yapmak istemiyorum

Başka alabileceğim yokki teknosada veya vatanda. A7 2018 vardı mate 20 lite daha güzel geldi
Pocophone f1 bugün migrosta görmüştüm acaba migrostan telefon alınır mı?
Honor play 2900'e geliyor alışveriş kredisi ile diğer telefonla aynı paraya geliyor ama sen bilirsin tabiki. Telefonu nerden aldığının önemi yok garantisi sağlam olsun yeterli. Migros gibi büyük firmalarda sıkıntı çıkmaz.

1 haftadan fazla Mate 20 Lite kullanıyorum gayet memnumun güzel bir telefon tavsiye ederim alacak olan arkadaşlara

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı