Huawei Mate 20 Lite Uygulama İzi Kalması

metehandal

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ağrı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar telefonda şöyle bir sıkıntı var. Mesela fotoğrafta görüldüğü gibi Hepsiburada uygulaması uzun süre açık kalıyor, sonra çıktığım zaman ise saydam şekilde çıktığım uygulamanın izi kalıyor ekranda ve belli bir süre gitmiyor, ekran görüntüsü alınca çıkmıyor. Donanımsal bir sıkıntı gibi geldi garantisi var sizce yollamalı mıyım?

Dosya Ekleri

• IMG-20200407-WA0000.jpg
    IMG-20200407-WA0000.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 196
Son düzenleyen: Moderatör:
Ghost Screen (Hayalet Ekran) sorunu yaşıyorsunuz. Evet, garantiye göndermelisiniz fakat ekran yenilendikten sonra da oluşmayacağının garantisi yok özellikle yine sürekli en yüksek parlaklıkta kullanırsanız. Parlaklığı en yüksekte kullanmak en büyük etkenidir bu durumun. Oto parlaklıkta kullanırsanız böyle bir sorun yaşamanızın olasılığı çok daha düşüktür. Garanti bu durumlarda zaman zaman kullanıcı hatası diyebiliyor (ki %99 kullanıcı hatasıdır bu durum, böyle derlerse haklılar) ama ücretsiz bir şekilde de yapabilirler. Bir sorun teknik servisine.

Ghost Screen (Hayalet Ekran) sorunu yaşıyorsunuz. Evet, garantiye göndermelisiniz fakat ekran yenilendikten sonra da oluşmayacağının garantisi yok özellikle yine sürekli en yüksek parlaklıkta kullanırsanız. Parlaklığı en yüksekte kullanmak en büyük etkenidir bu durumun. Oto parlaklıkta kullanırsanız böyle bir sorun yaşamanızın olasılığı çok daha düşüktür. Garanti bu durumlarda zaman zaman kullanıcı hatası diyebiliyor (ki %99 kullanıcı hatasıdır bu durum, böyle derlerse haklılar) ama ücretsiz bir şekilde de yapabilirler. Bir sorun teknik servisine.
Teşekkürler görüşme sağlamak en iyisi.
Arkadaşlar servisle görüştüm, cihaz değişimi istiyorum dedim sizce garantiye yollamalı mıyım?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı