Huawei Mate 20 Pro hala alınır mı?

Sadece ekranı iyi ama. Onun dışında kamerası,bataryası,işlemcisi kötü.

Çıktığı zamandan 1 yıl önce iPhone X piyasa sürüldü. Çıktığı zamana göre de pek başarılı bir telefon değil.

Bu arada hocam Huawei Mate 20 Pro da eis var. Epey sitesinden baktım.
iphone x daha berbat Bu arada. Video çekerken ekrandaki pikseller gözüküyor resmen kamerası da çok aydınlık sarımsı çekiyor. Batarya konusunda da kötü

Sadece ekranı iyi ama. Onun dışında kamerası, bataryası, işlemcisi kötü.

Çıktığı zamandan 1 yıl önce iPhone X piyasa sürüldü. Çıktığı zamana göre de pek başarılı bir telefon değil.

Bu arada hocam Huawei Mate 20 Pro da eis var. Epey sitesinden baktım.

Ben eis yok demedim. 1080p 60FPS de yok dedim. 1080p 30FPS ya da 4K 30FPS çekiyorsan var.

iPhone X daha berbat bu arada. Video çekerken ekrandaki pikseller gözüküyor resmen kamerası da çok aydınlık sarımsı çekiyor. Batarya konusunda da kötü.

Videoda iPhone tartışmasız en iyisi. iPhone X kronik sorunları olsa da videoda Mate 20 Pro'nun içinden geçer. Huawei video olayını beceremeyen bir marka. Huawei alacaksan videodan beklentin olmasın.

Ben eis yok demedim. 1080p 60FPS de yok dedim. 1080p 30FPS ya da 4K 30FPS çekiyorsan var.

Videoda iPhone tartışmasız en iyisi. iPhone X kronik sorunları olsa da videoda Mate 20 Pro'nun içinden geçer. Huawei video olayını beceremeyen bir marka. Huawei alacaksan videodan beklentin olmasın.
Madem öyleyse huawei mate 50 pro neden testlerde daha ön planda?

Madem öyleyse Huawei Mate 50 Pro neden testlerde daha ön planda?

Daha ön planda? Dxomarkdan bahsediyordan o site Çinli markaları şişirmeye bayılan balon bir site. Onlara göre kamera Zoom ve gece çekiminden ibaret. Fotoğrafçılıkta en önemli 3 unsur 1-renk doğruluğu 2-HDR (yüksek dinamik aralık) 3-kalitedir. Eğer dxomark bu üç kritere çok dikkat etse emin ol Çinli markaların hiçbiri en tepede olmazdı.

Daha ön planda? Dxomarkdan bahsediyordan o site Çinli markaları şişirmeye bayılan balon bir site. Onlara göre kamera Zoom ve gece çekiminden ibaret. Fotoğrafçılıkta en önemli 3 unsur 1-renk doğruluğu 2-HDR (yüksek dinamik aralık) 3-kalitedir. Eğer dxomark bu üç kritere çok dikkat etse emin ol Çinli markaların hiçbiri en tepede olmazdı.
Oyle degil bu arada ama neyse konudan biraz çıkmış oldum özür dilerim. Teşekkürler öneriler için.

Geri
Yukarı